Hlavná stránka

>

Podujatia

>

Horehronské Mecheche 2018


Horehronské Mecheche 2018


Amfiteáter Heľpa, Brezno, Slovensko

festival

17.08.2018 - 18.08.2018

Horehronské Mecheche 2018

Pop

Rock | Punk

Heavy metal

Ľudová hudba

Horehronské MeCheChe 2018 je predovšetkým, ako názov napovedá o dobrej nálade a zábave všetkých zúčastnených. Mottom festivalu je ,, Neoprašovať staré, ale objavovať mladé " a preto bude jeho line up zložený z mladých pop-rockových slovenských kapiel, ktoré už začali písať svoje prvé úspechy. Súčasťou festivalu je aj celoslovenský kemp muzikantov a kapiel Rockovej maturity, kde Vás mladí muzikanti popri svojom účinkovaní aj zabavia svojimi športovými výkonmi v zábavných súťažných disciplínach. Pre účastníkov kempu sú pripravené workshopy o hudbe a jej tvorbe. AK si muzikant alebo kapela, viac info nájdeš na FB @rockovamaturita.

Hlavnými headlinermi festivalu budú Jana Kirschner, The Paranoid, Bijouterrier, Juraj Kupec či český Sendwitch. Jedným z vrcholných vystúpení bude jednoznačne vystúpenie rumunských hardcoristov Dirty Shirt, ktorý prídu so špeciálnym koncertným programom, v ktorom so sebou prinesú členov Transylwanian FolkCore Orchestra a prvýkrát mimo rumunského územia odpália veľkú folklórno – metálovú show.

Pripravená je ďalšia tridsiatka skvelých kapiel na oboch pódiách, street food ulička, motozóna i kemp pre návštevníkov. Zloženie účinkujúcich týmto dáva festivalu novú tvár a odlišuje ho od ostatných slovenských festivalov, kde toľko priestoru nové kapely nedostávajú. Vstupenky na festival sú dostupné v sieti Predpredaj.sk

Vstupenky:  Predpredaj.sk

blog comments powered by Disqus