Hlavná stránka

>

Podujatia

>

Korben Dallas a Adam Baldych


Korben Dallas a Adam Baldych


turné

10.10.2018 - 16.10.2018

Korben Dallas a  Adam Baldych

Pop

Rock | Punk

Jazz | Blues

Korben Dallas na jeseň odohrajú krátke turné so špeciálnym hosťom, poľským jazzovým huslistom Adamom Baldychom. Túto spoluprácu si prvý raz vyskúšali minulý rok na podujatí Mosty-Gesharim. Spojenie sa umelcom zapáčilo natoľko, že sa rozhodli zopakovať si ho, tentokrát v podobe celovečerného programu. V októbri spoločne zavítajú do Bratislavy, Žiliny, Košíc, Prahy a Brna.

Korben Dallas sa za pár rokov vypracovali z undergroundovej scény na jednu z najžiadanejších slovenských klubových a festivalových kapiel. Ich prelomový album Karnevalová vrana im priniesol tri ceny Radio_Head Awards, vrátane ceny pre najlepší singel (Otec) a ceny pre najlepšiu koncertnú kapelu. Najnovším albumom Korben Dallas je Stredovek (2017).

Adam Baldych je poľský jazzový huslista. Získal štipendium od amerického Berklee College of Music, spolupracoval s mnohými poprednými svetovými jazzmanmi, ako sú Billy Cobham alebo Jim Beard. Vystupoval na prestížnych pódiach po celom svete, vrátane Montreux Jazz Festivalu a hamburskej Elbphilharmonie.

Vstupenky: Predpredaj.sk10.10.2018 Košice, Slovensko

Miesto konania:
Kasárne Kulturpark

11.10.2018 Žilina, Slovensko

Miesto konania:
Mestské divadlo

13.10.2018 Bratislava, Slovensko

Miesto konania:
Majestic Music Club (MMC)

15.10.2018 Praha, Česká republika

Miesto konania:
Palác Akropolis

16.10.2018 Brno, Česká republika

Miesto konania:
Flédablog comments powered by Disqus