Ďalším hosťom podcastu Zoznam:sa je víťaz druhej série Slovensko hľadá SuperStar Peter Cmorik. Za 17 rokov na hudobnej scéne vydal päť radových albumov, jednu EP nahrávku a kompiláciu Best Of z roku 2016. V decembri minulého roka potešil fanúšikov novou štúdiovkou s názvom Guitardisco, ktorú tento mesiac pokrstí na dvoch koncertoch v Košiciach a Bratislave.

"Peťov nový album som si napočúval pri príprave rozhovoru a počúvam ho ďalej. Je to taký slovenský Måneskin s lepším spevákom, je to sranda a má to gule. Vážim si, že do slovenských rádií ťahá hard rock, nerobí nič nasilu, vie si užívať a nadchnúť sa aj cestou po kapustu. Kedysi chcel byť lesník, teraz je motorkár, ktorému však už 100 metrov od domu chýba rodina. Je to citlivá duša ako ja, veď nás aj rozplakalo to isté," hovorí moderátor Filip Jánošík Lehotský.

Peter Cmorik v rozhovore okrem iného rozprával okrem iného aj o tom, ako ho pár rokov po SuperStar trápili veľké problémy s hlasom, o období, kedy mal prehnané sebavedomie, či o svojich deťoch - dvojičkách, ktoré vraj nikdy neboli na jeho koncerte ani neleteli lietadlom.

Pozerajte a počúvajte na: Zoznam.tv Youtube | Spotify | Anchor.fm Apple


Koncerty s krstom albumu Guitardisco:

17. 2. - Košice, DKC Veritas - vstupenky
24. 2. - Bratislava, Rivers Club - vstupenky

Prečítajte si recenziu: Peter Cmorik pozýva albumom Guitardisco na šialenú jazdu. Prisadnite si


Podcast Zoznam:sa vznikol v lete 2022 v spolupráci Hudba.sk, Predpredaj.sk a Zoznam.sk s hudobníkom Filipom Jánošíkom Lehotským, ktorý sa ujal roly moderátora.

Doterajšími hosťami podcastu boli spevák skupiny Para Tomáš "Lasky" Šedivý, líder kapely Korben Dallas Juraj Benetin, Yxo a Šarkan zo skupiny HEX, v súčasnosti najpopulárnejší spevák detských pesničiek Miro Jaroš, spevák a skladateľ Spoko zo skupiny Smola a Hrušky, raper Majself, koncertný fotograf Zdenko HanoutZuzana SmatanováRasťo Kopina zo skupiny Nocadeň a herec, humorista, scenárista, producent a moderátor Andy Kraus.

Dajte si odber podcastu Zoznam:sa na Youtube a Spotify a nezmeškajte ďalšie zaujímavé rozhovory.

Text: Hudba.sk

Súvisiaci interpreti: Peter Cmorik