Hosťom najnovšieho dielu podcastu Zoznam:sa je Mário "Wayo" Praženec z hudobného projektu pre deti s názvom Paci Pac. Prvé klubové koncerty s Inekafe hrával už ako chlapec spolu s mladším bratom Dodom, o ktorom hovorí ako o veľkom bubeníckom talente. K pesničkám pre deti ho doviedli až jeho vlastné deti, ktoré k hudbe nenúti. Ak budú chcieť, nájdu si k nej vlastnú cestu.


"Jeden z najznámejších detských interpretov je zároveň jeden z najznámejších slovenských punkáčov. Od 16 rokov hrával Mário Praženec (Wayo) s Inekafe po kluboch a zažil si slávu aj zaplnenú pražskú Inchebu. Náckov vyháňa aj z detských predstavení, deťom obmedzuje čas na mobiloch, vedie ich k samostatnosti a napriek striedavej starostlivosti sa snaží byť čo najlepším otcom. Turné Paci Pac sa vypredáva ešte pred prvým koncertom a odohrajú aj 6 krát za víkend. V závere upozorňujeme na zdieľanie fotiek detí na internet kvôli pedofilom. Wayo, dobrá robota!" oceňuje moderátor Filip Jánošík Lehotský.

Pozerajte a počúvajte na: Zoznam.tv Youtube | Spotify | Anchor.fm Apple


Podcast Zoznam:sa vznikol v lete 2022 v spolupráci Hudba.sk, Predpredaj.sk a Zoznam.sk s hudobníkom Filipom Jánošíkom Lehotským, ktorý sa ujal roly moderátora.

Doterajšími hosťami podcastu boli spevák skupiny Para Tomáš "Lasky" Šedivý, líder kapely Korben Dallas Juraj Benetin, Yxo a Šarkan zo skupiny HEX, v súčasnosti najpopulárnejší spevák detských pesničiek Miro Jaroš, spevák a skladateľ Spoko zo skupiny Smola a Hrušky, raper Majself, koncertný fotograf Zdenko HanoutZuzana SmatanováRasťo Kopina zo skupiny Nocadeň, herec, humorista, scenárista, producent a moderátor Andy Kraus a spevák Peter Cmorik

Dajte si odber podcastu Zoznam:sa na Youtube a Spotify a nezmeškajte ďalšie zaujímavé rozhovory.

Text: Hudba.sk