Hlavná stránka

>

Správy

>

VIDEO: Robo Opatovský víta zimu prvým duetom so svojou dcérou Hankou

VIDEO: Robo Opatovský víta zimu prvým duetom so svojou dcérou Hankou

01.12.2020 - 09:30 | redakcia

Len pred pár dňami vydal výberovku mapujúcu jeho tvorbu za posledných 10 rokov a už prichádza s novou skladbou. Robo Opatovský sa netají tým, že Vianoce sú mu mimoriadne blízke (narodil sa 25. decembra), a tak fanúšikov pravidelne zásobuje novou dávkou vianočných skladieb. Tohtoročná novinka je výnimočná tým, že ju naspieval so svojou ratolesťou.


"Ľudia si už u mňa zvykli, že časť mojej tvorby tvoria aj autorské vianočné skladby. Práve v období prvej a teraz aj druhej vlny korony som mal veľa vianočných hudobných nápadov. Budúci rok plánujem vianočný album s názvom Rodinné Vianoce. Pilotný singel však vydávame už tento rok. Volá sa Snehuliak a zverejnili sme ho na prvú adventnú nedeľu," povedal Robo Opatovský.

Videoklip je kombináciou hraných záberov, v ktorých sa objavuje spevák s dcérou Hankou, a animovaného príbehu. "Nie je jednoduché postaviť na Slovensku v novembri snehuliaka, ale výsledok ma veľmi potešil. Celý videoklip som nechal v rukách Filipa Cempera, navodil skvelú atmosféru. Skvelé animácie pripravil Dominik Herceg a z výsledku sa veľmi teším," dodal. 


Do nahrávacieho štúdia sa Robo s Hankou dostali po tom, ako si skladbu Snehuliak spoločne zaspievali na sociálnej sieti. "Množstvo pozitívnych reakcií nás posunulo nielen do nahrávacieho štúdia, ale aj pred kameru. Budeme radi, ak sa fanúšikom bude video páčiť."

Robo Opatovský na budúci rok oslávi okrúhle narodeniny a verí, že to bude spoločne s fanúšikmi. "Dúfam, že celý december 2021 budem oslavovať s mojimi fanúšikmi koncertami. Bohužiaľ, tento rok naplánované turné s Mirkou Partlovou nebude, čo mi je veľmi ľúto. Už aby táto nepriaznivá doba skončila. Zvládam to len vďaka podpore rodiny, meditácii, otužovaniu a športovaniu. Samozrejme, stále tvorím nové skladby, točím videoklipy. Ak by som netvoril, bolo by to oveľa ťažšie," uzatvára 48-ročný spevák a skladateľ.

Jedinou koncertnou výnimkou bude tento rok Vianočný koncert Roba Opatovského a Mirky Partlovej 14. decembra v Topoľčanoch. Vstupenky sú k dispozícii v sieti Predpredaj.sk.

Prečítajte si tiež: Robo Opatovský sumarizuje dekádu výberovkou 2020-2010 Modlím sa hudbou

Informácie a fotografie redakcii Hudba.sk poskytla PR manažérka Andrea Čurná. Tlačovú správu sme upravili. Viac sa dozviete na oficiálnej stránke speváka www.roboopatovsky.com a na jeho profiloch na sociálnych sieťach Facebook či Instagram.

Foto: screenshot / Filip Cemper


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti