Hlavná stránka

>

Správy

>

Janais chce v roku 2019 vyskúšať nové spolupráce a zmeniť štýl

Janais chce v roku 2019 vyskúšať nové spolupráce a zmeniť štýl

02.01.2019 - 10:00 | redakcia

Slovenská speváčka Janais by chcela v novom roku začať s úplne novou tvorbou. Pre agentúru SITA prezradila, že by rada fanúšikov prekvapila niečím, čo od nej ešte nepočuli.


"Mám rôzne plány, chcela by som začať nejaké nové spolupráce a možno opäť troška zmeniť štýl, aj keď vôbec nie zásadne, len zvuk a tak. Uvidíme, ako sa to vykryštalizuje. Nebudem zatiaľ konkrétna, no netýka sa to duetov, skôr štúdií a producentov. Nechávam to otvorené. A nabrali sme nový dych aj s manželom. Je perfektné, že môžeme kedykoľvek spolu tvoriť. Keď nám večer zaspia deti, vyberieme gitarky a potichu si hráme v obývačke a ono z toho naozaj dokáže niečo vzniknúť. To sme pochopili už pri pesničke Naveky, ktorú sme spolu zložili a máme motiváciu robiť to aj naďalej," prezradila Janais o partnerskej tvorivej spolupráci s Petrom Kothajom.

Iné ako pracovné predsavzatia si podľa vlastných slov už radšej nedáva. "Neoplatí sa mi to, lebo ich nikdy nedodržím. Všetky moje zlozvyky, ktoré sa snažím nejako nerobiť, robím, chodiť spať skôr - nedarí sa mi, ráno vstávať skôr - nedarí sa mi. Ja som strašný spachtoš, takže to neviem. Žijem tak, ako príde a hlavne sa teším, že nový rok určite prinesie nové veci a teším sa, že album Ilúzie sme už uzavreli. Bolo toho posledné mesiace toľko, že som si hovorila, že už nikdy žiadny album nevydám, ale keď to všetko prejde, prichádza zas eufória. A keď navyše vidím, že ľudia z toho majú radosť a že sa im to páči, tak si hovorím, že to má zmysel. Bola by škoda netvoriť ďalej," poznamenala Janais.

Zdroj: SITA
Foto: archív speváčky


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti