Hlavná stránka

>

Správy

>

Fanúšikovia prekvapili IMT Smile výberom skladieb

Fanúšikovia prekvapili IMT Smile výberom skladieb

02.03.2013 - 14:57 | redakcia

Prešovská skupina IMT Smile nechala na svojich fanúšikoch, aby zostavili playlist pre ich najbližšie tri klubové koncerty v Bratislave, Banskej Bystrici a Prahe. Celý zoznam vybratých pesničiek sa nachádza na stránke kapely imtsmile.com.


Fanúšikovia IMT Smile sa k tejto voľbe postavili zodpovedne a vytvorili zoznam pätnástich najobľúbenejších skladieb. Ivan Tásler ich predstavil naživo vo vysielaní Rádia Expres. Najviac hlasov dostala klavírna skladba Bozk.

"Zapojila sa zdatná časť našich fanúšikov. Je to zaujímavý zoznam aj preto, že sa v ňom objavili veci, ktoré by som nečakal. Napríklad pesnička Spravodlivosť je na albume, ktorý sme vydali pred tromi rokmi alebo Oko z nášho posledného albumu," povedal Ivan Tásler. Niektoré pesničky, ktoré skupina hrala na koncertoch roky, sa nedostali ani do top 25. Ako príklad spomenul Nedá sa ujsť.

Líder IMT Smile potvrdil, že odznie nielen táto pätnástka hitov, ale ponúknu svojim fanúšikom viac. "Mám obľúbené skladby, ktoré doplníme tak, aby sme zahrali osemnásť alebo devätnásť  vecí." Trojica špeciálnych klubových koncertov je určená pre najvernejších fanúšikov skupiny, s ktorými si IMT Smile vychutnajú hranie v menších priestoroch. Ako poďakovanie, že sa fanúšikovia zapojili do hlasovania, sľubuje skupina opäť kvalitný program. Bratislavský koncert je však už vypredaný, záujemcovia môžu ešte získať posledné lístky v súťaži s Rádiom Expres. 

IMT Smile - Nedá sa ujsť (LIVE)

IMT SMILE LIVE:

8.3. Bratislava, Ateliér Babylon
13.3. Banská Bystrica, Ministry of Fun
14.3. Praha, Palác Akropolis

Redakciu Hudba.sk informoval Edo Kopček z manažmentu IMT Smile

Foto: SITA/Michal Burza


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti