Hlavná stránka

>

Správy

>

Adam Ďurica pridáva koncert jesenného turné, v Bratislave zahrá dvakrát

Adam Ďurica pridáva koncert jesenného turné, v Bratislave zahrá dvakrát

02.09.2019 - 09:30 | redakcia

Po tom, ako Adam Ďurica na jar vypredal svoje akustické turné, sa rozhodol koncertovať aj na jeseň. A o jeho turné je taký záujem, že jeden koncert dokonca pridáva. V Ateliéri Babylon v Bratislave teda vystúpi dvakrát. Repertoár koncertov je oproti jari mierne obmenený, pretože Adamovi aj jeho hosťom pribudlo viacero pesničiek.


Adamova novinka Zatancuj si so mnou, ktorá sa už stihla stať hitom, zaznie aj na turné, kde si s Adamom zaspievajú i Peter Bič a Viktória z Peter Bič Project, Karmen Pál-Baláž a na oboch bratislavských koncertoch aj vynikajúci muzikant a šoumen Marián Čekovský. Pridaný koncert bude 7. novembra.

"Cítim obrovské zadosťučinenie, pretože spočiatku som hrával koncerty pre pár ľudí v kluboch, no s každou novou pesničkou tí ľudia pribúdajú a ja si to nesmierne vážim. To, že pridávame druhý koncert v Bratislave nie je samozrejmosťou, považujem to za veľký úspech akustického turné," vraví Adam Ďurica.


So svojimi hosťami si Adam zopár skladieb strihne spoločne na pódiu. "Moji hostia sú so mnou na turné preto, že ich mám veľmi rád ako ľudí a máme spolu v hudbe dlhoročné prepojenia. Hudba samotná nás zblížila a veľmi rád s nimi spolupracujem. Marián je takým mojím špeciálnym hosťom, pretože kam príde, tam je dobrá nálada, ale tiež vysoká hudobná úroveň. To, či bude na všetkých koncertoch, si nechávam ako prekvapenie. Na pódiu teda všetci zažijeme rôzne hudobné prepojenia, keď sa moji hostia objavia v mojich skladbách a ja, naopak, v ich pesničkách," prezrádza Adam Ďurica.

Ako dodáva, koncerty budú trochu iné, ako tie jarné, a tak sa oplatí prísť aj tým Adamovým fanúšikom, ktorí turné na jar navštívili. Zaznejú totiž aj nové pesničky.

"Zaspievam aj môj nový singel Zatancuj si so mnou. Z jeho úspechu mám veľkú radosť, pretože bol v úvodzovkách odsúdený ako posledný singel z albumu 30 a už nikto nerátal s jeho úspechom. Ten je teraz o to viac potešujúci a ja sa nemôžem nabažiť toho, ako ho ľudia so mnou spievajú na koncertoch. Playlist bude iný aj preto, že každý z mojich hostí medzitým prichystal krásne nové pesničky a ja si ich spolu s nimi s chuťou zahrám a zaspievam. Teším sa na všetkých fanúšikov, ktorí prídu na moje akustické koncerty, kde všetky moje skladby zaznejú v nových akustických úpravách. Pre mňa sú tieto koncerty veľmi špeciálne s naozaj úžasnou atmosférou. Budem rád, ak si to nenecháte ujsť," uzatvára Adam Ďurica.

Na turné Adam Ďurica a hostia zaznejú aj hity Mandolína, Spolu, Neľutujem, Dávno si preč, Holubička a mnohé ďalšie. Keďže opäť pôjde o akustické koncerty, všetky skladby dostanú celkom novú podobu. Pridaný koncert bude v Ateliéri Babylon v Bratislave. Lístky sa dajú zakúpiť v sieti Predpredaj.sk.

Adam Ďurica a hostia – akustické koncerty JESEŇ:

24. 10. - Brno, Radost Concert Hall
25. 10. - Senica, MsKS
26. 10. - Žiar nad Hronom, Hlavná sála MsKC
27. 10. - Košice, Kino Slovan - Historická radnica
28. 10. - Poprad, Dom kultúry
29. 10. - Rožňava, Mestské divadlo Actores
30. 10. - Vranov nad Topľou, MsDK
6. 11. - Bratislava, Ateliér Babylon
7. 11. - Bratislava, Ateliér Babylon

Vstupenky:  

Informácie a fotografie pre Hudba.sk poskytla Eva Sládková z Propaganda House. Text správy sme upravili.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti