Hlavná stránka

>

Správy

>

Marek Ztracený predstavuje videoklip s hercom Karlom Rodenom

Marek Ztracený predstavuje videoklip s hercom Karlom Rodenom

02.09.2020 - 09:00 | redakcia

Marek Ztracený je aktuálne najväčším českým hitmakerom a showmanom. Jeho najnovší album Planeta jménem stres vyšiel vo februári, hneď po vydaní získal zlatú platňu, blíži sa k platinovému oceneniu a priniesol prvý obrovský hit Tak se nezlob. Teraz vychádza ako ďalší singel z albumu obľúbená skladba Když tě život kope do zadku, ku ktorej vznikol klip s hviezdnym Karlom Rodenom.


Pieseň Když tě život kope do zadku predstavuje Mareka Ztraceného v jeho úspešnej autorskej polohe - chytľavá melódia a text so schopnosťou osloviť nielen Marekovu početnú fanúšikovskú základňu. Vo februári Marek usporiadal zásadnú hudobnú udalosť tohto roka. Dvakrát za sebou vypredal O2 arénu a tieto jedinečné koncerty ocenili desaťtisíce fanúšikov.

O tri mesiace neskôr ohlásil svoje turné Restart 2021 po najväčších halách v Čechách a na Morave a zároveň i dvojnásobný návrat do O2 arény. V rámci pripravovaného turné urobil mimoriadne gesto a venoval 20 000 vstupeniek policajtom, zdravotníkom, hasičom a všetkým, ktorí riskovali svoje zdravie pre zdravie ostatných v boji s koronavírusom. Celé halové turné Restart 2021 bolo vzápätí takmer úplne vypredané a aktuálne ostávajú posledné vstupenky do Ostravar Arény a pražskej O2 arény.


Než predstaví svoju unikátnu šou na českých halových pódiách, rozhodol sa Marek čakanie skrátiť a pripravil výpravný klip v hlavnej roli s Karlom Rodenom. O réžiu sa postaral Martin Linhart zo 68 pictures. "Když tě život kope do zadku je jedna z najpozitívnejších piesní, čo som napísal a nie náhodou som ju predstavil v posledný deň prázdnin. Od teraz nás život zase bude trochu viac kopať do zadku a hovoril som si, že pozitívne piesne budeme potrebovať. Navyše je to z nového albumu moja najobľúbenejšia, čo sa týka živého hrania. V novom klipe exceluje asi najväčší herec súčasnosti Karel Roden, ktorého sa mi podarilo presvedčiť na jednej z jeho schôdzok, kam som sa netaktne votrel - než sa stihol nadýchnuť, spustil som a povedal mu, ako veľmi stojím o to, aby hral v mojom klipe. Karel zareagoval fantasticky a po pár dňoch už sme spoločne s Martinom Linhartom a Pavlou Dostálovou zo 68 pictures písali scenár," prezrádza o zákulisí vzniku piesne a klipu Marek Ztracený.

Marekove videoklipy patria medzi najsledovanejšie v rámci českej hudobnej scény na YouTube, čo potvrdzuje fakt, že predchádzajúci klip Tak se nezlob v dvoch verziách nazbieral viac než 8,5 milióna vzhliadnutí, čo z neho robí najúspešnejší český domáci videoklip roku 2020. A teraz prichádza čas na novinku Když tě život kope do zadku.

Informácie a foto redakcii Hudba.sk poskytla Adriána Čahojová z vydavateľstva Supraphon.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti