Hlavná stránka

>

Správy

>

Svetlanna ukázala ako žije: Debutový klip L.E.N. natáčala vo svojom byte

Svetlanna ukázala ako žije: Debutový klip L.E.N. natáčala vo svojom byte

02.10.2013 - 10:00 | redakcia

Len pred pár dňami speváčka Svetlanna zverejnila svoj nový singel a už naň stihla nakrútiť aj intímny videoklip, v ktorom potenciálnych fanúšikov pozýva do svojho sveta. V krátkom videu ukazuje svoju lásku k hudbe, svoje zlozvyky, kamarátky aj domácich miláčikov. Podľa jeho tvorcov je klip hravý a úprimný ako samotná speváčka, pozrite si ho v exkluzívnej premiére.


"Keďže je to môj úplne prvý videoklip, bolo pre mňa ťažšie sa uvoľniť. No, každý z nás je iný. Nosí v sebe svoj príbeh. Ten môj, ktorý v piesni opisujem, by bol na celovečerný film, preto sme sa v klipe snažili vystihnúť pocity, ktoré som prežívala vyše roka. Som to ja, presne taká, akú ma stretnete na ulici alebo v obchode. Som L.E.N. sama sebou," priblížila priebeh vzniku videoklipu Svetlanna, ktorá je bývalou reprezentantkou Slovenska v karate.

Videoklip ku skladbe L.E.N. sa nakrútil v priebehu 12 hodín v totálnom súkromí Svetlanninej izby. Autormi klipu sú Miro RemoMarek Kučera, ktorí v minulosti spolupracovali už s viacerými slovenskými interpretmi. "S chalanmi sa mi pracovalo super. Veľa som sa nasmiala na ich vtipných poznámkach. Vytvorili výbornú atmosféru a hlavne som im plne dôverovala, takže som sa nechala viesť. Aj keď priznávam, že to mali niekedy so mnou ťažké," prezradila s úsmevom 26-ročná hudobníčka. "Väčšinu natáčania sme tentokrát improvizovali. Niekedy to ide, niekedy nie, ale keď naďabíte na uvoľneného človeka, akým je aj Svetlanna, tak sa to dá. Človek sa nesmie hlavne báť a Svetlanna sa nebojí, z čoho sa ja ako režisér veľmi teším," prezradil Miro Remo.

Svetlanna s Tobbym vo videoklipe L.E.N.

V klipe okrem Svetlanny a jej dvoch blízkych kamarátok, Zuzany a Adely, účinkujú aj dvaja štvornohí herci. Jack Russel Terier menom Tobby a Argentínska doga počúvajúca na meno Tyson. "Tyson má 10 rokov, čiže za tie roky sa naučil poslúchať a počúvať na povel. Tobby má iba rôčik a to je u psa vek, kedy má tzv. 'pubertu'. Bola som však veľmi prekvapená ako celé nakrúcanie zvládli. Svojej úlohy sa zmocnili dokonale. Som na nich pyšná," tešila sa z výkonu svojich domácich miláčikov Svetlanna. 

Svetlanna svoj debutový singel, ktorý nahrávala v štúdiu LVGNC Mareka Rakovického, ale aj ďalšie skladby zo svojej tvorby predstaví už dnes spolu so svojou kapelou profesionálom z hudobnej brandže na Biznis & Media párty vydavateľstva Universal Music.


Informácie a fotografie pre Hudba.sk poskytol Marek Kučera.

Foto: Ľudo Srnec 


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti