Hlavná stránka

>

Správy

>

Obrovský úspech IMT Smile: Vypredali Inchebu aj Steel arénu!

Obrovský úspech IMT Smile: Vypredali Inchebu aj Steel arénu!

02.12.2013 - 12:00 | redakcia

Už tento týždeň odohrá skupina IMT Smile dva veľké vianočné koncerty. V stredu poteší fanúšikov v bratislavskej Inchebe a v sobotu zase svojich priaznivcov v košickej Steel aréne. Oba koncerty, na ktorých vystúpi aj Katarína Knechtová, sú do posledného miesta vypredané.


Organizátori jedného i druhého koncertu si nepamätajú, kedy naposledy zaznamenali tak enormný záujem o vystúpenie slovenského interpreta. Pritom, čo sa týka kapacity, ide o priestorý, ktoré patria k najväčším koncertným halám na Slovensku. Do Incheby kvôli IMT Smile príde viac ako 6000 a do Steel arény dokonca vyše 7000 ľudí. Skupina musela pre neustály dopyt po lístkoch otvoriť všetky dostupné zóny, aby vyhovela čo najväčšiemu počtu fanúšikov.

"Sme hrdí na svojich fanúšikov. Každého jedného si veľmi vážime a tešíme sa, keď si opäť spoločne zaspievame. To oni nás poháňajú vpred," prezradil Ivan Tásler. Generálny manažér košickej Steel arény Igor Havrila tento úspech potvrdzuje. "IMT Smile sú prvá slovenská kapela, ktorej sa podarilo samostatným koncertom takto naplniť našu arénu. Podobný záujem sme až dosiaľ zaznamenali len pri zahraničných interpretoch ako Eros Ramazzotti či Bryan Adams."

Hudobným hosťom oboch vianočných koncertov IMT Smile bude ich bývalá speváčka Katarína Knechtová. Tá okrem vlastných skladieb zaspieva spoločne s Ivanom Táslerom aj piesne z debutového albumu Klik-Klak. "Tieto koncerty chceme poňať veľkolepo. Prostredníctvom skladieb sa chceme podeliť o pozitívnu energiu a o radosť, lebo hlavne o tom je hudba IMT Smile. Naším cieľom je, aby ľudia odchádzali z koncertov s úsmevom na tvári. Aby ich to nabilo a domov sa vrátili spokojní a šťastní," teší sa Tásler.

Na vypredaných koncertoch zaznie aj aktuálny singel S.O.S.. Ten je prvou ochutnávkou z pripravovaného albumu, ktorý by mal vyjsť v priebehu budúceho roka.


Informácie a fotografie pre Hudba.sk poskytol Marek Kučera z vydavateľstva Universal Music.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti