Hlavná stránka

>

Správy

>

Kristína šíri optimizmus s novým singlom Život je vždy fajn

Kristína šíri optimizmus s novým singlom Život je vždy fajn

03.06.2013 - 15:25 | redakcia

Speváčka Kristína pripravila fanúšikom na leto príjemné prekvapenie. Slovenský éter už pred pár týždňami optimisticky naladila s novým singlom Život je vždy fajn. S autorským tandemom Martin Kavulič a Kamil Peteraj nahrala Kristína skladbu v dvoch verziách - rádiovej aj tanečnej.


"Život je vždy fajn, tak sa z neho teš," tak znie refrén aktuálneho singla Kristíny s výstižným názvom Život je vždy fajn. Speváčka si ho vychutnáva plnými dúškami a optimizmom zaplavila už aj slovenský éter. "V pesničke je obsiahnutá moja filozofia, veľmi som sa stotožnila s textom. Dá sa povedať, že je to najpozitívnejšia pieseň, ktorú som urobila. Teším sa a verím, že ňou poteším aj ľudí. Verím, že ich povzbudí a život budú brať viac s ľahkosťou," hovorí Kristína.

Singel, ktorý sa dá na internete počuť už od apríla, nahrávala v súkromnom štúdiu v Košiciach. Autorsky sa ho opäť ujal zohratý tandem Martin Kavulič – Kamil Peteraj. "Na Kristíne je úžasné to, že má optimizmus v sebe jako dar. Táto pieseň je jednou z najoptimistickejších, aké sa mi podarili. Myslím si, že jej sadla, že je v nej výraz radosti zo sveta, v ktorom počujeme denno-denne samé zlé správy. Skladba je akousi výzvou, aby ľudia brali život trocha ľahšie. Nič krajšie ako život nie je, venujme sa mu preto. Ak sa ľudia nevedia tešiť zo života, tak si ho vlastne kazia," vysvetľuje textár a básnik Kamil Peteraj.

Kristína nahrala dve verzie skladby - rádiovú a tanečnú, obe nájdu fanúšikovia na Youtube. Martin Kavulič na nej spolupracoval s mladým českým producentom so pseudonymom Jay Beck, ktorý študuje na Univerzite v Oxforde. O mastering tanečnej verzie sa postaral Stuart Hawkes z vyhláseného masteringového štúdia Metropolis v Londýne.

Rovno zo štúdia sa Kristína vrhla na koncertovanie, v lete ju čakajú festivaly na Slovensku aj v Českej republike. "Leto mám nabité koncertami, preto nemám čas na dlhšiu dovolenku. Aj keď slnko aj more zbožňujem. Mám v pláne oddychovať aspoň pár dní vo Vysokých Tatrách a tiež chcem s priateľmi nejaký čas stráviť na chate na strednom Slovensku," dodala.

Vypočujte si obe verzie nového singla:


Informácie a fotografie pre Hudba.sk poskytla Nora Krchňáková, PR manažérka speváčky.

Foto: Martina Nemčeková


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti