Hlavná stránka

>

Správy

>

Dominika Mirgová chce singlom Labuť liečiť komplexy z výzoru

Dominika Mirgová chce singlom Labuť liečiť komplexy z výzoru

03.10.2012 - 10:17 | redakcia

Slovenská speváčka Dominika Mirgová včera vydala nový singel s názvom Labuť. Pieseň sa rozhodla venovať všetkým, ktorí cez svoje komplexy nevidia svoje skutočné ja. Ako sama priznala, pozná pocit "byť dole", no zároveň tvrdí, že zakaždým treba vstať a ísť ďalej.


"Keď sme vydávali Novú (predchádzajúci singel, pozn. red.), netušili sme, čo sa stane a akú lavínu spustí. Stále mi chodia desiatky správ od mladých dievčat, ktoré sa s pesničkou stotožnili. Prečítala som množstvo e-mailov a nazrela do ich sveta tak, ako ony do toho môjho cez Novú," vysvetľuje Dominika Mirgová.

"Uvedomila som si, že tieto príbehy majú mnohé spoločné. Tieto baby si myslia, že nie sú dosť dobré, dosť pekné, dosť múdre a často sa utápajú vo svojich komplexoch. Chcela som ich povzbudiť, a tak vznikla Labuť," priblížila 20-ročná speváčka príbeh vzniku novej skladby, ktorá má opäť pomáhať.

Dominika Mirgová - Labuť (oficiálne lyric video)

"Labuť je o tom, že netreba ísť vždy s prúdom, že každý z nás je jedinečný a nemal by sa snažiť splynúť s davom. Všetci sme krásni, aj keď možno nespĺňame všetky atribúty, ktoré stanovuje módny svet," hovorí speváčka, ktorá je sama často terčom posmeškov a kritiky za svoj výzor. "Do očí vám to povie málokto, no na internete som si už prečítala všeličo a napriek tomu, že som zvyknutá, tieto veci vedia zabolieť," dodala.

Po textovej a producentskej stránke skladbu zastrešil Miro Jaroš, ktorého talent speváčka využíva veľmi rada. "Vie dokonale vystihnúť moje myšlienky. Jeho texty som mala rada vždy a aj v štúdiu sme už zohraný tím. Martin Šenc do skladby nahral klavír, Vlado Gnepa skladbu aranžoval a spolu s Mirom Jarošom sú jej producentmi," predstavila speváčka tvorivý tím. Na vzniku promo fotografií k singlu Labuť sa podieľali štylistka Barbora Yurkovic a fotografka Stanka Hricová.
 
Informácie agentúre SITA poskytol Michal Šefčík z Galgan Music.

Zdroj: SITA
Foto: Stanka Hricová


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti