Hlavná stránka

>

Správy

>

Autor fenoménu Despacito má nový hit s Demi Lovato. Takáto sexi ešte nebola!

Autor fenoménu Despacito má nový hit s Demi Lovato. Takáto sexi ešte nebola!

03.12.2017 - 11:00 | redakcia

4,444 miliardy pozretí za necelých jedenásť mesiacov. To je aktuálna bilancia videoklipu k najväčšiemu tohtoročnému hitu Despacito portorickej dvojice Luis Fonsi a Daddy Yankee. A to hovoríme len o prvej verzii bez hosťa Justina Biebera. Ako na taký fenomenálny úspech nadviazať? Fonsi sa o to pokúsil duetom so známou americkou speváčkou.


Demi Lovato netreba fanúšikom súčasnej pop music špeciálne predstavovať, no možno nie každý vie, že rodáčka z mesta Albuquerque v americkom štáte Nové Mexiko, ktorá vyrastala v texaskom Dallase, má z otcovej strany mexické korene. Svoj hispánsky temperament naplno ukázala práve v novej spolupráci s Luisom Fonsim, v ktorej speváčka okrem angličtiny spieva aj po španielsky.

Demi Lovato, videoklip Échame La Culpa

Skladba má názov Échame La Culpa (v preklade niečo ako Moja vina) a premiéru mala v polovici novembra spolu s videoklipom. Ten atmosférou a farbami nadväzuje na druhú polovicu klipu Despacito, ktorý sa tento rok nevídaným spôsobom za pol roka od zverejnenia dostal na čelo rebríčka najsledovanejších videí na Youtube. A šialenstvo okolo neho stále neutícha - od leta si pred druhým v poradí (See You Again dvojice Wiz Khalifa a Charlie Puth) vytvoril už 1,2-miliardový náskok.

Silný nástup má aj Fonsiho novinka, ktorá má za dva týždne od zverejnenia už 166 miliónov prehratí. Svoj podiel má na tom určite aj Lovato, ktorá v horúcom latinsko-americkom klipe vyzerá sexi ako nikdy predtým. Speváčku môžete vidieť v rôznych odvážnych outfitoch v miestnosti pripomínajúcej hodinový hotel, či na žúre v opustenej budove, kam Luis Fonsi a jeho partia priniesli priam karnevalovú atmosféru.


Z úplne iného súdka je videoklip Demi Lovato k titulnej skladbe jej nedávno vydaného albumu Tell Me You Love Me. Je to v podstate krátky film, v ktorom speváčku požiada o ruku muž, stvárnený hercom Jessem Williamsom (Klinika Grace). Postupne sa však dozvedáme, že ich vzťah nie je žiadnou idylkou a celá dráma vyvrcholí počas svadobného dňa.

Aj samotná skladba je výbuchom emócií, ktorý je na míle vzdialený od ľahkej tanečnej spolupráce s Fonsim. V každom prípade Demi zvláda obe polohy a potvrdzuje, že právom patrí medzi najúspešnejšie popové speváčky mladej generácie.


Text: Hudba.sk, pm
Foto: Youtube (koláž Hudba.sk)


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti