Hlavná stránka

>

Správy

>

Martina Kapráliková predstavuje pieseň Nevinná, klip vymyslela celá rodina

Martina Kapráliková predstavuje pieseň Nevinná, klip vymyslela celá rodina

Martina Kapráliková, videoklip Nevinná
Zdroj: Tomáš Suchánek
03.12.2022 - 11:00 | redakcia

Ja som tá Nevinná, spieva Martina Kapráliková v novej skladbe Nevinná. Autorkou hudby aj textu ku skladbe Nevinná je 16-ročná speváčka, s aranžmánmi jej pomohol Adam Hudec. Klip má na konte celá Kaprálikovská rodina, ale najviac jej s ním pomohol najmä brat Michal Kaprálik.Martina Kapráliková
zdedila talent po rodičoch, je dcérou hercov Michaely a Martina Kaprálikovcov. Jej veľkou vášňou je spievanie, texty aj hudbu si píše úplne sama. Aranžmány má, rovnako ako pri predchádzajúcich dvoch skladbách, na konte Adam Hudec.

"Pieseň Nevinná vznikla v lete. Napísala som ju veľmi rýchlo, keď som si raz sadla za klavír s pocitom, že neviem čo momentálne cítim a celá sa nejako hľadám. Pieseň je vlastne o tom, že niekedy sme ovládaní veľmi zvláštnymi emóciami a nevieme nájsť to, čo chceme a hlavne nevieme, čo chceme cítiť. Táto pieseň má pre mňa obrovskú hodnotu, lebo keď som ju napísala, pochopila som, že nie je dobré sa stále vŕtať v tom, čo sa stalo. Ale rozmýšľať o tom, čo je a plánovať to, čo bude. Pieseň je trochu inak spracovaná, je tam hlavne veľmi veľa vokálov, ktoré som si nahrávala sama a nesmierne ma to bavilo," prezradila Martina Kapráliková.


Klip k novinke Nevinná vymyslela celá rodina Kaprálikovcov. Ale najviac Martine pomohol brat Michal Kaprálik, ktorý všetko zorganizoval. Martina dokonca oprášila tanec, ktorému sa venovala sedem rokov.

"Môj brat Miši zohnal ľudí, ktorých sme potrebovali, vo všetkom ma stále podporoval a pomáhal mi, za čo som mu neskutočne vďačná. Samotné nakrúcanie klipu mali pod palcom Tomáš Majláth a Jožko Antálek, ktorí nám aj režijne pomohli. Prvé, čo mi napadlo, keď som počula prvé demo tejto piesne, bol tanec. Neváhala som a oslovila som tanečníkov z Jumbo Dance Studio, kde som ja sama tancovala takmer sedem rokov. Choreografiu nám robil skvelý Janko Šutka, ktorého poznám od malička, ktorý úžasne tancuje. Na každom tréningu sme sa nasmiali, boli sme super partia. V krátkej pasáži som si zatancovala aj ja, tešila som sa, že si znovu trochu zatancujem, aj keď len kúsok," konštatuje talentovaná autorka a speváčka.

Martina aktuálne účinkuje v seriáli Chatári, kde sa zoznámila s hercom Matejom Landlom mladším, s ktorým sa skamarátili. "My sme si s Maťom od začiatku nakrúcania seriálu Chatári celkom sadli, sme dobrí kamaráti, na pľaci sme si vždy rozumeli. Preto som oslovila práve jeho. Som veľmi rada, že do toho s nami šiel a že si na to našiel čas. Keď sme nakrúcali klip, tak sme sa nasmiali, bola tam super atmosféra a tým, že sa obaja pohybujeme aj v hereckej sfére, hneď sme vedeli čo máme robiť," opisuje vznik kamarátstva Martina.

Talentovaná Martina má rozpracované ďalšie skladby a v tvorení vlastnej hudby pokračuje naďalej. Chce, aby jej hudba mala určitú výpovednú hodnotu, aby sa ľuďom páčila a aby ju radi počúvali. Pieseň Nevinná je dostupná na Youtube a na všetkých streamovacích platformách.

Informácie a fotografie redakcii Hudba.sk poskytla Nora Krchňáková z NK Factory. Text správy sme upravili.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti