Marpa fanúšikovia poznajú ako rapera a zápasníka, ktorý so svojím TroubleGangom na pódiách zakaždým rozpúta šou. Teraz sa ale drsňák s dušou romantika predviedol v úplne novom svetle, keď do sveta vypustil nový singel s názvom Jsem prostě takovej.


"Skúsil som vystúpiť z komfortnej zóny a urobiť raz niečo iné. Veľa mojich songov je plných testosterónu, tak som chcel pre zmenu urobiť niečo pre ženy, nech si môžu zatancovať," približuje Marpo svoju najnovšiu pieseň Jsem prostě takovej. "Nie je to úplne moja klasická poloha, ale vôbec mi to neprekáža. Je to zase niečo nové. Vlastne ma to dosť baví," dodáva. Výslednú podobu singla majú na svedomí producenti Mantra a Marcus Tran, o mix a master sa netradične postaral Dobrin, dvorný rapový producent Universal Music.


Aj keď sme u Marpa zvyknutí, že v textoch svojich piesní vychádza z príbehov, ktoré píše jeho život, aj v tomto smere vystupuje ostrieľaný český hudobník zo svojich koľají. "Nepovedal by som, že je to úplne môj príbeh. Sú to skôr príbehy, ktoré zbieram okolo seba. Ale všeobecne mi príde, že my – chlapi, ženy vždy v niečom sklameme. Alebo sa to tak aspoň zdá," dodáva s úsmevom Marpo.

Vizuálne pôsobivý a štýlový videoklip si vzal na starosť opäť režisér PapaPech, ktorý s Marpom už spolupracoval na rôznych projektoch, vrátane jedného z posledných singlov Zase další pondělí. Minimalistická snímka, ktorá vznikla v rámci fotenia, tak dokonale vystihuje drsne romantické vyznenie piesne, a to aj vďaka stylingu Jirka Hofbauera.

Informácie a fotografie redakcii Hudba.sk poskytol Tomáš Karpel z vydavateľstva Universal Music.