Hlavná stránka

>

Správy

>

The Paranoid vydávajú druhý album

The Paranoid vydávajú druhý album

The Paranoid 04.03.2012 - 15:10 | redakcia

Mladí slovenskí rockeri z kapely The Paranoid pred pár dňami vydali svoj druhý štúdiový album. "Je vyspelejší hudobne, technicky aj zvukovo. Snažili sme sa na sebe riadne makať a myslíme si, že sa nám to podarilo. Chceli sme priniesť kvalitu, pretože naši poslucháči si ju zaslúžia," prezrádza o novinke spevák Igor Belaj.


Kapela za lepším zvukom vycestovala do pražského štúdia Faust. "Mali sme vo výbere viac nahrávacích štúdií, ale v tomto sme točili singel Únos a mali sme na to tie najlepšie spomienky. Veľmi sa nám páčil prístup zvukára a kvalita štúdia, tak sme sa rozhodli ísť do Prahy," vysvetľuje Belaj. Počas dvoch januárových týždňov nahrala štvorica v českej metropole 12 piesní, no tri už jej fanúšikovia poznajú.

"Single Únos, Odkaz a Je v nás viac sme dali von už počas tvorby tohto CD. Ostatné novinky si môžu všetci vypočuť hneď po zakúpení albumu," dodáva spevák. Spoločne s kolegami z The Paranoid sa teší aj z hosťa, ktorý sa platni Dva svety predstaví. Je ním bubeník kapely Desmod Jano Škorec.

The Paranoid - Únos

"S Janom sme kamoši. Raz sme boli u neho na žúre a povedali sme si, že by sme mohli urobiť takúto haluz, no a Jano bol za. Vybrali sme párty song a hoci sme ho najprv nahrali s našim bubeníkom, Jano si tam dal svoje typické veci. Bola to veľmi dobrá skúsenosť," uzatvoril Belaj.

The Paranoid - Je v nás viac

Informácie a fotografie pre Hudba.sk poskytla Nikoleta Kováčová, PR manažérka kapely The Paranoid.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti