Hlavná stránka

>

Správy

>

Takto ste Aliciu Keys ešte nepočuli: Jej imitácia Adele či Janis Joplin vás dostane!

Takto ste Aliciu Keys ešte nepočuli: Jej imitácia Adele či Janis Joplin vás dostane!

04.03.2017 - 08:00 | Dušan Marko

Talentovaná speváčka Alicia Keys navštívila nočnú šou Jimmyho Fallona. Tak ako býva zvykom, aj pre ňu si Jimmy pripravil už dobre známy "hudobný generátor", v ktorom musela napodobniť svoje kolegyne.


O kvalitách americkej speváčky Alicie Keys dnes už snáď nikto nepochybuje, imitovať ďalšie známe interpretky sme ju však ešte nepočuli. Pre Aliciu si hostiteľ populárnej nočnej šou Jimmy Fallon prichystal práve imitáciu iných slávnych hudobníčok v rámci populárnej aktivity s názvom Wheel of Musical Impressions.

Abeceda na štýl hitu Hello aj rocková uspávanka

V hudobnom generátore, ktorý dáva "náhodne" dokopy mená speváckych hviezd so známymi piesňami (väčšinou detskými riekankami, ktoré v USA každý pozná), si Alicia najprv vybrala Gwen Stefani spolu s pesničkou Miss Mary Mack. Rozhodla sa naspievať ju na štýl hitu Hollaback Girl a hneď na začiatku tak ukázala, že napodobňovanie kolegýň je jej ďalším skrytým talentom.

Ďalšia jej voľba padla na Adele. Ak ste si mysleli, že abeceda a megahit Hello vôbec nejdú dokopy, tak Alicia vás presvedčí o opaku. Soulovej dive stačilo aj pár sekúnd na to, aby dokázala, že nie je o nič horšia než jej britská kolegyňa. Následne sa nenechal zahanbiť ani hostiteľ populárnej šou, ktorý si strihol "mňaukajúceho" Elvisa.

Porotkyňa 12. série The Voice to však na záver rozbalila ešte viac po tom, ako si vyžrebovala Janis Joplin v kombinácii s piesňou Twinkle, Twinkle, Little Star. Keys pôvodný zámer jednej z najznámejších uspávaniek absolútne poprela a rolu zosnulej legendy si evidentne užívala. Silu svojho hlasu predviedla na štýl blues-rockového hitu Piece of My Heart. Nečudo, že video má za pár dní od zverejnenia na Youtube takmer sedem miliónov pozretí.


Wheel of Musical Impressions je veľmi populárnou no nepravidelnou súčasťou obľúbenej televíznej šou The Tonight Show Starring Jimmy Fallon. Napodobňovanie hviezd hviezdami má veľký virálny potenciál, o čom svedčí aj sledovanosť niektorých epizód. Úplne najpopulárnejším je zatiaľ vydanie s Arianou Grande (85 miliónov prehratí), ktorá pri svojej účasti v relácii pred rokom a pol ukázala naozaj výnimočný imitačný talent. Nasleduje Christina Aguilera (71 miliónov) a Adam Levine zo skupiny Maroon 5 (62 miliónov).


Autor: Dušan Marko
Foto: Youtube/NBC


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti