Hlavná stránka

>

Správy

>

VIDEO: Kristína a David Gránský predstavili romantický duet Stále ťa mať

VIDEO: Kristína a David Gránský predstavili romantický duet Stále ťa mať

04.03.2019 - 15:30 | redakcia

Viac než rok a pol od vydania albumu Mať srdce (2017), z ktorého pochádza niekoľko úspešných singlov, sa speváčka Kristína pripomína s novinkou pre všetkých zamilovaných. Pesničku Stále ťa mať naspievala spolu so sympatickým českým spevákom a hercom Davidom Gránským.


"Mám obrovskú radosť z môjho prvého česko-slovenského popového duetu. Pieseň Stále ťa mať nebola pôvodne plánovaná ako duet, ale keď bola naspievaná, niečo mi tam stále chýbalo, a bol to presne mužský element. Keďže som o Davidovi vedela, že je nielen skvelý herec ale aj spevák, a následne sme sa stretli pri jednom spoločnom projekte, niekde som intuitívne cítila, že naše hlasy by mohli spolu dobre ladiť a že práve on by mohol byť pre mňa ten správny duetový partner. O pár dní som mu zavolala, poslala pieseň a dohodli sme sa úplne nezáväzne, že to pôjdeme spolu skúsiť do štúdia. A na prvú to klaplo," vysvetlila Kristína Peláková.


Obľúbená speváčka svojich fanúšikov potešila novinkou prvýkrát od novembra 2017, kedy predstavila skladbu Sympatie k filmu Tri želania. David Gránský sa teší, že svoju pauzu ukončila práve duetom s ním. "Pred niekoľkými mesiacmi ma oslovila Kristína so svojim tímom. Už po prvom počutí som vedel, že chcem byť súčasťou tohto projektu. Dali sme si schôdzku v bratislavskom štúdiu, ktorá mala slúžiť k tomu, aby sme sa lepšie spoznali a skúsili si, či k sebe naše hlasy pasujú. Z tejto zoznamovacej schôdzky však napokon vznikla finálna verzia songu. Ďakujem Kristíne, že ma oslovila, napriek tomu, že za sebou nemám hviezdnu sólovú hudobnú kariéru. Prebudila vo mne po rokoch lásku k hudbe," potvrdil jej slová.

Tak ako pri iných Kristíniných pesničkách, aj tentoraz text napísal Kamil Peteraj a romantickú hudbu zložil Martin Kavulič. Videoklip režíroval Vlado Kriško, jeho produkciu zastrešil Mayo Hurajt a účinkuje v ňom známy krasokorčuliarsky pár. "Táto skladba má pre mňa osobne veľké čaro a eleganciu, ktorú vo videoklipe perfektne stvárňujú aj naši bývalí slovenskí reprezentanti v tanci na ľade Lukáš Csölley a Federica Testa. Som nesmierne vďačná, že prijali pozvanie a že sa mi ich podarilo po dvoch rokoch vytiahnuť späť na ľad. Vidieť ich naživo korčuľovať bol pre mňa naozaj veľký zážitok," teší sa Kristína.

Lukáš Csölley a Federica Testa, Stále ťa mať

Kristína Peláková patrí k najpopulárnejším slovenským speváčkam posledných rokov. Dvakrát získala ocenenie Osobnosť televíznej obrazovky, ktoré je výsledkom hlasovania fanúšikov, a úspechy zbiera aj v Česku, kde patrí medzi najžiadanejšie slovenské hviezdy. Okrem spevu s venuje aj herectvu a modelingu. Na konte má štyri albumy - ...ešte váham (2008), V sieti ťa mám (2010), Na slnečnej strane sveta (2012) a Mať srdce (2017).

Aj David Gránský sa prvýkrát zviditeľnil v roku 2008, kedy bol finalistom speváckej šou X Factor. Jeho herecká kariéra sa začala v seriáli Vyprávěj, no asi najviac ho preslávila rola Dannyho v seriáli Gympl s (r)učením omezeným. Hral už vo viacerých filmoch a od roku 2017 sa objavuje v seriáli Modrý kód. Minulý rok bol moderátorom šou Česko Slovensko má talent.

Informácie a fotografie redakcii Hudba.sk poskytla Eva Sládková z agentúry Propaganda House. Tlačovú správu sme upravili.

Foto: Dominik Besler (titulná fotografia), Marián Kavulič (foto v článku)


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti