Hlavná stránka

>

Správy

>

Peter Bič Project sa skladbou Hey Now zviditeľnil aj v USA a Dánsku

Peter Bič Project sa skladbou Hey Now zviditeľnil aj v USA a Dánsku

04.04.2012 - 09:34 | redakcia

Košická skupina Peter Bič Project (PBP) prišla na začiatku tohto roka s novým tanečným singlom Hey Now. Pesnička sa stretla s pozitívnym ohlasom v médiách aj u fanúšikov. V marci skupina vedená známym gitaristom Petrom Bičom nakrútila k skladbe aj videoklip, ktorého režisérom je Martin Hudák. Skladba aj klip prekročili hranice Slovenska, poznajú ich v Dánsku aj v Spojených štátoch.


Program dánskej hitparády ChartBase ponúkol pesničku Hey Now v rubrike This week's Hit Pick. V texte tvorcovia hitparády predstavujú skupinu PBP aj s linkom na videoklip k piesni na známom portáli Youtube.

Ešte viac potešil skupinu email zo Spojených štátov, ktorý im napísal americký hudobný publicista Charlie Amter, pôsobiaci v Los Angeles. "Napísal nám, že sa mu páči náš nový singel Hey Now, napísal o ňom aj vo svojom pravidelnom blogu na stránke Europopped.com," povedal pre TASR Peter Bič.

Samotný líder kapely k novému klipu povedal: "Hey Now je vkusný a jednoduchý videoklip, taký, ktorý sa na nič nehrá. Chceli sme ukázať kapelu a predstaviť našich spevákov Dášku Kostovčík a Iva Biča. Martin Hudák, s ktorým spolupracujeme, to vystihol veľmi presne. Keď som si klip pozrel po jeho dokončení, mal som z neho príjemný pocit."

Skupina Peter Bič Project v týchto dňoch finalizuje svoj letný koncertný kalendár. Fanúšikovia sa s ňou stretnú aj na štyroch častiach festivalu Orange Joj Music Summer na Domaši, Ružinej, Duchonke a Orave.

Peter Bič Project - Hey Now

Zdroj: TASR
Foto: Facebook stránka PBP


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti