Hlavná stránka

>

Správy

>

Leto na trnavskom Nádvorí vyvrcholí unplugged koncertom Jany Kirschner

Leto na trnavskom Nádvorí vyvrcholí unplugged koncertom Jany Kirschner

04.08.2021 - 16:00 | redakcia

Letný program na trnavskom Nádvorí vyvrcholí bezplatným unplugged koncertom speváčky Jany Kirschner už v sobotu 21. augusta o 20:00. Okrem toho si návštevníci môžu počas celého augusta vychutnať aj ďalšie zaujímavé, koncerty, swapy, divadelné predstavenia alebo obľúbené letné kino.


Nádvorie, priestor súčasnej kultúry, ktoré ponúka koncerty a podujatia, chutné jedlo a skvelý program, prinesie svojim návštevníkom aj počas augusta zaujímavý kultúrny program. Už tento piatok 5. augusta ho otvorí koncert Štefana Šteca spolu s muzikantmi z kapely Fajta, ktorý je súčasťou celoslovenského turné. Fanúšikovia elektronickej hudby si prídu na svoje 13. augusta počas unikátneho večera pod taktovkou špičkových slovenských turntablistov a dídžejov. Na gramcoch budú skrečovať 3ck, Barny, Biomat, Inso, Nula, Spinhandz, Vec, Wugy a ďalší.

Zlatým klincom augustového programu bude dlho pripravovaný večerný koncert Jany Kirschner Unplugged. "Leto na Nádvorí je a bude naozaj pestré. Dramaturgiu sme starostlivo pripravovali s jasným odkazom – Tu sa stretneme. Máme nesmiernu radosť, že budeme môcť privítať skvelú Janu Kirschner, ktorá vystúpi vo výnimočnej unplugged zostave. Aj keď je podujatie bezplatné, kvôli momentálnej situácii a obmedzenej kapacite je potrebné rezervovať si vstupenky vopred," uvádza Dušan Vančo, riaditeľ Nádvoria.

Renomovaný polyfunkčný priestor prinesie počas augusta aj ďalšie zaujímavé podujatia ako divadelné predstavenia, festival Malý Dobrofest 2021, swapy oblečenia a kníh či miešané nápoje z Tiki baru a Rumového nádvoria. Organizátori nezabudli ani na obľúbené letné kino pre dospelých. Divákom ponúknu nielen kultové, ale aj súčasné snímky: Sully, Sirota Brooklyn, Modelár či Casablanca. Prázdninový program doplní autorská inscenácia divadla Nude o intímnych detailoch materstva s titulom Dávaj si pozor a ľúbim ťa. Pre najmenších je pripravená divadelná rozprávka Cisárove nové šaty.

Informácie a foto redakcii Hudba.sk poskytla Katarína Laznibatová. Kompletný program podujatí nájdete na https://nadvorie.com/program/.

Foto: Martina Mlčúchová


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti