Hlavná stránka

>

Správy

>

Festival Slovenské hrady už v sobotu prinesie hudobné hviezdy na Červený Kameň

Festival Slovenské hrady už v sobotu prinesie hudobné hviezdy na Červený Kameň

04.09.2017 - 10:00 | redakcia

Hviezdy slovenskej a českej populárnej hudby ako Richard Müller, IMT Smile, Olympic či Arakain s Luciou Bílou vystúpia už túto sobotu 9. septembra v hradnom areáli na Červenom Kameni. Postarajú sa tak o naozaj výnimočný záver hudobného leta na Slovensku.


Letná séria Hrady CZ prichácza po úspešnej šnúre v Čechách a na Morave už po druhýkrát aj na Slovensko v podobe festivalu Slovenské hrady. Okrem hudobného zážitku prináša návštevníkom aj možnosť spoznať našu históriu, a to či už prehliadkou hradu Červený Kameň, zahrnutou v cene festivalovej vstupenky, alebo vo forme viacerých sprievodných podujatí a atrakcií. Atmosféru podujatia môžu dotvoriť v rámci karnevalovej súťaže svojimi maskami aj samotní návštevníci.

Festivalový areál sa otvorí dopoludnia od 10:30 h a už o hodinu na to sa rozozvučia prvé tóny hudobných kapiel, ktoré sa predstavia na dvoch pripravených pódiách. Medzi prvými vystúpia víťazi internetového hlasovania o účasť na festivale, kapela Instinct, či talentovaná pesničkárka Mirka Miškechová. Nasledovať budú koncerty speváka Tomáša Klusa, kapely Bod Omylu, legendárneho Olympicu a potom i domácej skupiny Korben Dallas.

Podvečerný program o 17:00 načne nezameniteľné spojenie Lucie Bílej a kapely Arakain, ktorých vystrieda raper Majk Spirit a neskôr i kapely Desmod, Zoči Voči, IMT Smile alebo ženská rocková kapela The Agony. Vrcholom festivalového večera na Červenom Kameni bude po jedenástej hodine večer koncert Richarda Müllera.

Vstupenky na túto jedinečnú hudobnú rozlúčku s letom v unikátnom prostredí areálu hradu Červený Kameň sú stále k dispozícii. Prostredníctvom portálu Predpredaj.sk si ich môžete do piatka 8. septembra zabezpečiť za zvýhodnenú predpredajovú cenu 22 eur. V sobotu, priamo na mieste, sa budú vstupenky predávať za 25 eur. Organizátori pripravili aj zvýhodnené ceny vstupného pre deti v sprievode rodičov či seniorov.

Všetky dôležité informácie pre návštevníkov, ako aj aktuálne správy o účinkujúcich, sú dostupné na stránke www.slovenske-hrady.sk.

Vstupenky:  Predpredaj.sk

Informácie a fotografie redakcii Hudba.sk poskytol PR manažér festivalu Slovenské hrady Filip Roháček.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti