Hlavná stránka

>

Správy

>

IMT Smile zverejnili štúdiový videoklip k novému singlu Tu alebo tam

IMT Smile zverejnili štúdiový videoklip k novému singlu Tu alebo tam

04.10.2021 - 11:00 | redakcia

Skupina IMT Smile absolvovala počas leta niekoľko desiatok letných koncertov, kde si jej koncert užili tisícky fanúšikov. V rôznych mestách Slovenska a Českej republiky odohrala kapela nielen svoje najväčšie hity ale aj skladby z aktuálneho albumu Srdce Rozum Blvd, ktoré už fanúšikovia prijali za svoje.


"Prichádzame v poradí so siedmym singlom z tohto albumu. Je to pomalšia skladba Tu alebo tam. Je to pieseň s pokojnou, pohodovou atmosférou, až romantickou, by som povedal. Chceme týmto singlom trocha spomaliť a zvoľniť, počas leta sme boli každý víkend v inom meste, hrali sme aj dva koncerty na jednom mieste, aby sme sa tak mohli revanšovať a uspokojiť našich poslucháčov, a poďakovať im za ich priazeň," hovorí Ivan Tásler. "Album vyšiel pre necelým pol rokom a som rád, že ľudia pozitívne reagujú na v podstate ešte stále nové skladby. Tiež sme pripravili aj video podobu tejto pesničky," dodáva.
 
Videoklip obsahuje zábery, ktoré natočil Tomáš Slávik, spolu s ďalšími členmi kapely, Mirom Táslerom a Ivanom Kormaňákom. Na malú chvíľu sa v ňom objaví aj autor textu Vlado Krausz, ktorý len pred pár dňami získal cenu SOZA ako textár najhranejších slovenských diel, rovnako ako Ivan Tásler ako skladateľ najhranejších slovenských diel. Spoločne stoja aj za autorstvom piesne Tu alebo tam.


Prečítajte si tiež: Pop, reggae alebo rock'n'roll? Album Srdce Rozum Blvd od IMT Smile ponúka všetko

Informácie a fotografie redakcii Hudba.sk poskytol Tomáš Karpel z vydavateľstva Universal Music. Tlačovú správu sme upravili.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti