Hlavná stránka

>

Správy

>

The Paranoid majú nový videoklip a na Deezeri streamujú celý album!

The Paranoid majú nový videoklip a na Deezeri streamujú celý album!

05.03.2014 - 10:30 | redakcia

Rocková formácia The Paranoid je prvou slovenskou skupinou, ktorá svoj nový album zverejnila na globálnej streamovacej službe Deezer ešte pred jeho oficiálnym vydaním. Kapela okrem toho zverejnila nový videoklip k piesni Nikdy nezabudnem, v ktorej účinkuje aj spevácky zbor zložený z priateľov a fanúšikov kapely.


Členovia jednej z najzaujímavejších súčasných rockových skupín na Slovensku The Paranoid naplno využívajú aktuálne trendy a možnosti digitálnej doby. Na Facebooku majú už takmer 32-tisíc fanúšikov a najnovšie sa spojili aj s najväčšou hudobnou knižnicou na svete Deezer, ktorá je od februára dostupná pre všetkých vďaka Telekomu. Prostredníctvom nej ponúka kapela fanúšikom exkluzívne na vypočutie svoj dlhoočakávaný tretí album s názvom Sedem

"Veľmi sa tešíme, že môžeme nadviazať spoluprácu so slovenskou kapelou a priniesť fanúšikom ich nový album ako prví. Je to skvelý krok smerom k budúcnosti a gratulujem kapele The Paranoid, že práve oni sú tí prví. Držím im palce a verím, že im Deezer pomôže osloviť nových fanúšikov na Slovensku aj v Čechách," zaželal skupine hudobný editor služby Deezer pre Slovensko a Českú republiku, Pino Ungvölgyi.

Celý album si na Deezeri môžete vypočuť TU. (viac o službe Deezer

The Paranoid - Sedem na Deezeri

Na albume Sedem, ktorý oficiálne vychádza už tento piatok, pracovala skupina s menšími prestávkami skoro dva roky. Novinka sa nahrávala v štúdiu Mateja Turcera a okrem štrnástich energických skladieb, bude digipack s umeleckou kresbou Michala Hladíka na obale, obsahovať aj plagát kapely. "Za seba môžem povedať, že som sa ešte na žiadnom albume tak nenamakal ako na tomto a myslím, že to platí aj pre zvyšok kapely. Spojili sme sa s veľmi talentovanými ľuďmi, ktorí nám pomohli urobiť naše dielo väčším, za čo im patrí veľká vďaka," prezradil spevák The Paranoid Igor Belaj.

"Tento album je oveľa osobnejší a výrazne dospelejší ako predchádzajúce albumy. Hudobne sme zostali sami sebou a hudbu sme robili tak ako ju cítime a ako ju robiť chceme. Sedem je moderný rockový album s moderným zvukom, na ktorom je zároveň každá skladba iná," doplnil basgitarista Patrik Sýkora. Nový album podporí skupina aj česko-slovenským turné, ktoré začína už 28. marca v Košiciach. Viac info

The Paranoid stihli pred vydaním albumu nakrútiť aj ďalší videoklip. Po skladbe Neviem ti povedať nie dostala obrazovú podobu aj pieseň Nikdy nezabudnem, ktorá nový album uzatvára. "Video vzniklo v štúdiu a zachytáva nás priamo pri nahrávaní. V klipe môžete okrem nás vidieť aj spevácky zbor, ktorý pozostával z našich kamarátov. Sme radi, že sa režisérovi Zoltánovi Simonovi podarilo energiu nového albumu preniesť aj do obrazu," teší sa Igor Belaj z nového klipu.

The Paranoid – Sedem
(celý album na Deezeri)


Informácie a fotografie pre Hudba.sk poskytol Marek Kučera z vydavateľstva Universal Music.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti