Hlavná stránka

>

Správy

>

Ochutnajte kúsok Kristíninho Jabĺčka

Ochutnajte kúsok Kristíninho Jabĺčka

05.04.2012 - 15:22 | redakcia

Speváčka Kristína sa v novom klipe ocitne v raji. Zaľúbi sa a ochutná i trpkú chuť neopätovanej lásky. Jej "Adamom" bude tentokrát jej tanečný partner zo SĽUKu. Ako to dopadne, sa dozviete už čoskoro v novom klipe, zatiaľ si exkluzívne na Hudba.sk môžete pozrieť trailer.


Kristína sa po dlhšej odmlke vracia na hudobnú scénu rovno z raja. Jej nový singel s názvom Jabĺčko sa čoskoro "zagúľa" i do slovenských rádií.

"Skladba i videoklip k nej sú o vzťahu muža a ženy. A jabĺčko je vlastne takým symbolom lásky, ktorá aj keď na pohľad vyzerá sladko, často ma trpkú a nedozretú chuť. Bude to príbehový videoklip, v ktorom si nielen zaspievam a zatancujem, ale sa v ňom i zamilujem," prezradila šarmantná speváčka, ktorej to v odľahčenej letnej obdobe ľudového kroja naozaj sekne.

Hudbu a text k piesni Jabĺčko opäť pripravilo tvorivé duo – producent a skladateľ Martin Kavulič a básnik a textár Kamil Peteraj. Na nový Kristínin videoklip sa fanúšikovia môžu tešiť už 10. apríla, v premiére ho uvidíte práve na našom portáli. Dovtedy ochutnajte aspoň kúsok Kristíninho raja v traileri.

Kristína - Jabĺčko (trailer)

Videoklip sa nakrúcal od decembra minulého roku až do marca v štúdiách HomeMedia Production. Jeho režisérmi sú dvorní spolupracovníci speváčky Mayo Hurajt a Ondrej Štelbaský. Štvormesačné natáčanie bolo produkčne náročné. "Vynaložené úsilie však stálo za to. Snažili sme sa využiť všetky dostupné technológie, aby jeho konečný vizuál rovnako potešil nás, Kristínu, ale i nezainteresovaného diváka. Klip je z časti hraný a z časti animovaný a musím sa priznať, že mám z neho skutočne veľkú radosť," Neskrýva nadšenie režisér Mayo Hurajt. 

V klipe okrem Kristíny uvidíme aj tanečníkov z umeleckého súboru SĽUK, s ktorými speváčka spolupracovala už pri skladbe Horehronie. Hlavným tanečníkom a zároveň Kristíninou filmovou láskou je profesionál David Schimmer. "So SĽUKom spolupracujem veľmi rada. V klipe sa zamilujem do hlavného tanečníka Davida Schimmera. Časom sme sa stali veľmi dobrí kamaráti. Je perfektný a úžasne si s ním rozumiem. David je veľký profesionál. V niektorých situáciách som mala pocit, že on vedie mňa. Bolo na ňom vidieť, že na scéne stojí skoro každý deň!" teší sa zo spolupráce Kristína.

Informácie a foto pre Hudba.sk poskytla Nora Krchňáková z agentúry Propaganda House.

Foto: Patrik Ratajský - HomeMedia Production


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti