Hlavná stránka

>

Správy

>

Kapela Niečo Navyše zverejnila video k rockovej balade Márne sa pýtam

Kapela Niečo Navyše zverejnila video k rockovej balade Márne sa pýtam

05.04.2020 - 17:00 | redakcia

Kapela Niečo Navyše prichádza s novým videoklipom k skladbe s názvom Márne sa pýtam z ich ostatného albumu. Ten vydali a krstili v decembri. S textom prišiel, ako vždy, Miroslav Vranský a pod hudobnú zložku sa podpísal Dávid Čech, spolu so svojimi žiakmi z umeleckej školy.


V skladbe môžu priaznivci kapely počuť a vo videoklipe vidieť aj bratov Miženkovcov, známych z kapely Smola a Hrušky. Tentokrát sa o celú vizuálnu stránku postaral Peter Durák z Durak Production. Zaujímavosťou je, že videoklip sa natočil za jedno krátke nedeľné popoludnie, skutočne pár hodín pred karanténnymi opatreniami. "Dlho sme sa pripravovali na to, aby všetko klaplo, predsa len, museli sme zosúladiť niekoľko ľudí naraz, ale bolo to naozaj super. So všetkými sa nám úžasne pracovalo, každý vedel, čo má robiť. Peťo je profesionál, čo je vidieť aj na kvalite klipu. Som rád, že prišli aj chalani Miženkovci, vďaka ktorým je naša skladba a klip zase o niečo iný," povedal Willo.


Bardejovská kapela servíruje poslucháčom najmä silné rockové rytmy, balada preto možno poslucháčov prekvapila. "Myslím, že sme potrebovali dozrieť na takúto skladbu, nemôžeme robiť všetko a hneď, preto som rád, že sme to s Dávidom domysleli a skladba dostala vizuál, aký som si predstavoval," dodal Willo. Videoklip prišiel v čase, keď vo svete zúri koronavírus, no v skladbe sa nesie aj silné posolstvo, ktoré nám môže pomôcť zvládnuť tieto náročné časy - "Čo chceme zmeniť, len spolu dokážeme. Treba sa stmeliť, a potom dôjde k zmene."

Informácie a foto redakcii Hudba.sk poskytol za kapelu Niečo Navyše Viliam Zamborský.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti