Hlavná stránka

>

Správy

>

Martin Harich vydáva nový album s názvom Nech

Martin Harich vydáva nový album s názvom Nech

05.05.2013 - 17:00 | redakcia

Bývalý superstarista Martin Harich už zajtra vydá svoj nový album Nech. Na nahrávke s jedenástimi skladbami spolupracoval s producentom Michala Hruzu či Mira Žbirku.


Album sa nahrával od  júna minulého roku v Prahe pod taktovkou Aleša Zenkla, ktorý je dvorným producentom Michala Hruzu a Mira Žbirku. "Našli sme sa a sadli sme si ako muzikanti aj ako ľudia. Aleš ma za ten rok naučil mnoho o muzike, ale dodal mi aj kus jeho zdravého dospelého flegmatizmu“, spomína Harich na spoluprácu so Zenklom. Obsahuje jedenásť pesničiek a pri jeho nahrávaní spolupracoval aj s viacerými šikovnými hudobníkmi. Michal Hruza dodal jednej z pesničiek tvrdší gitarový riff, trošku bluesovej nôty pridal gitarista Jerguš Oravec, za klavír si sadol Harichov najlepší kamarát Marek Masarik a nechýbal ani nežný ženský hlas v podaní Laury Belicovej.

Druhý radový album talentovaného speváka sa volá Nech. "Nad názvom sme dlho nerozmýšľali, pretože tento názov úplne vystihuje obsah albumu, ale aj to aký je album odvážny," prezradil Martin Harich. Prvým singlom z albumu bola Posledná pieseň a pred pár dňami sa dostal do slovenského éteru už druhý singel s názvom Čakám čo sa stane, na ktorý Martin stihol natočiť už aj videoklip. Po Prahe, Bratislave a Južnej Morave konečne vsadili na čaro domova a natáčalo sa v Tatrách. Klip mal najväčší úspech v TV Óčko kde sa stal najhranejší a usídlil sa na prvom mieste.  


Informácie a foto pre Hudba.sk poskytla Veronika Dvorská z nahrávacej spoločnosti Universal Music. 


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti