Hlavná stránka

>

Správy

>

Thomas Puskailer vydá každý mesiac novú skladbu. Vypočujte si prvú z nich

Thomas Puskailer vydá každý mesiac novú skladbu. Vypočujte si prvú z nich

06.02.2014 - 15:00 | redakcia

Na Slovensku pôsobiaci spevák, tanečník a herec Thomas Puskailer zverejnil novú pieseň s názvom Don't Let Go. Uvedený singel je prvou z desiatich skladieb, ktoré chce tento rok zverejňovať na internete k voľnému stiahnutiu.


Thomas Puskailer sa rozhodol ponúknuť svoje nové skladby zdarma. Každý mesiac chce jednu z nich zverejniť na svojej oficiálnej webstránke. Prvým kúskom je tanečný singel Don't Let Go, ku ktorému by v marci mal vzniknúť aj videoklip.

Text a hlavná melódia novej skladby vznikali na trase Bratislava - New York. Puskailer totiž siahol po overenom mene a oslovil držiteľa Grammy Billa Grainera, ktorý sa podieľal aj na jeho piesni Make Believe. Okrem neho na novom kúsku spolupracoval aj slovenský producent Miroslav Vrlík.

"Je to pieseň o človeku, ktorý prechádza ťažkým obdobím. Spievam o tom, že sa o mňa môže oprieť, že mu budem pomáhať a podporovať ho. To sú totiž presne tie jednoduché, ale pritom silné slová, ktoré chce každý počuť, keď sa cíti najhoršie," uviedol spevák.

"Pop, dance a progressive sú hudobné smery, na ktoré sa v budúcnosti chcem zamerať. Momentálne počúvam rôznych tanečných producentov, na ktorých ma nasmeroval Miro. A tak čerpám inšpiráciu od ľudí ako Armin Van Buuren, Calvin Harris, Avicii alebo Paul Oakenfold," dodal Thomas Puskailer, ktorý chce ešte na jeseň tohto roku vydať nový album.


Informácie a fotografie pre Hudba.sk poskytla Nora Krchňáková z agentúry Propaganda House. Text článku bol upravený redakciou.

Foto: Michal Petrík


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti