V týchto dňoch prichádza Ondrej Kandráč s novým CD a s videoklipom Vianoce s Kandráčovcami. Jeho súčasťou sú tentoraz členovia Kandráčovej rodiny – mama Monika, syn Ondrej, dcéry Ema a Mária. Na albume spieva aj hudobníkova manželka Erika.


"Vianoce sú pre mňa synonymom svornosti, radosti, pokoja a nádeje. Nech tieto atribúty nechýbajú počas týchto sviatkov nikomu z nás. Ak vás pri tom budú sprevádzať koledy v našom podaní, bude to pre nás veľká česť," uviedol pre TASR autor projektu Ondrej Kandráč.

"Vianoce môjho detstva a mladosti neboli o veľkolepých darčekoch. Prežívali sme ich v skromnosti spolu s mojimi piatimi súrodencami a rodičmi. Jedno však nechýbalo nikdy. Pocit, že máme radi jeden druhého. Koledy, ktoré na CD spievam, sú piesňami, v ktorých sú vyjadrené všetky radosti i starosti života. Bez nich by pre mňa Vianoce nikdy nemali svoje neopakovateľné čaro," doplnila slová syna Ondreja Monika Kandráčová.

Súčasťou CD Vianoce s Kandráčovcami sú známe slovenské koledy, ktoré do modernejšej podoby zaranžoval muzikant Tomáš Labanc. Autorom videoklipu k titulnej piesni je Maximilián Kormaňák. Zvukovú stránku albumu mal na starosti Roman Šoltys zo štúdia Klakson.  


Zdroj: TASR (Hudba.sk edit)