Hlavná stránka

>

Správy

>

No Gravity majú originálny jednozáberový klip s herečkou Dominikou Richterovou

No Gravity majú originálny jednozáberový klip s herečkou Dominikou Richterovou

07.04.2018 - 11:00 | redakcia

Kapela No Gravity sa po dlhšom čase ozýva s novým singlom Hra sa mení. Pieseň vznikla už pred pár rokmi, no chalani ju odložili do šuplíka, pretože s ňou neboli úplne spokojní. Po dlhšom čase sa k textu z pera Vlada Krausza opäť vrátili, hudbu zaranžovali nanovo a výsledkom je novinka, ktorú podporili aj jednozáberovým klipom.


"Pesnička vznikla prazvláštnym spôsobom. Pred pár rokmi sme skladbu s rovnakým názvom a textom nahrali v Česku, ale s výsledkom sme neboli vôbec spokojní. Textu, ktorý napísal Vlado Krausz, nám však bolo veľmi ľúto, a preto sme sa rozhodli, že sa pokúsime hudbu zaranžovať nanovo," vysvetľuje spevák kapely Michal Skrak.

K zaujímavej skladbe nakrútili aj unikátny videoklip. "Je to náročný, jednozáberový klip, ktorý vymyslel režisér Samuel Stehlík. Vtiahne vás do deja práve pohybom kamery bez strihu. Zároveň dej vystihuje slová piesne, ktoré sa, samozrejme, dajú interpretovať rôzne. Nakrútili sme približne 10 pokusov, no z toho bol len jeden použiteľný. Pohyb kamery, svetiel a samotná choreografia sa nacvičovala dva dni dopredu," dodáva frontman No Gravity.


V klipe hrá aj krásna a stále populárnejšia herečka Dominika Richterová. S Michalom Skrakom stvárňujú hádajúci sa pár. "Dominiku Richterovú sme si vybrali spomedzi viacerých adeptiek. Jej talent a krása určite prispieva ku kvalite výsledku. Sme veľmi radi, že Dominika prijala ponuku. Samotné nakrúcanie bolo veľmi náročné. Zima a veľa opakovaní spôsobovali nervozitu na pľaci. Veľa hodín sme makali, ale bez výsledku. Nakoniec sme to ustáli a jeden záber sa ku koncu dňa podaril," opisuje Michal Skrak.

"Som veľmi rada, že ma chalani do klipu oslovili. Sú veľmi príjemní, pokorní a veselí. Takže aj nakrúcanie prebiehalo v tomto duchu, aj keď nám bola obrovská zima. Bolo to náročné a priznám sa, že ku koncu som to už nevydržala a trosku som rebelovala. No výsledok stojí za to. Pri takejto práci je naozaj náročné, aby sa všetci zosúladili a dostali perfektný výsledok. Myslím však, že chalanom sa to podarilo. Tvrdo na sebe pracujú a práca sa im úročí. Veľmi im fandím a držím palce v kariére," uzavrela Dominika Richterová.

Informácie a fotografie pre Hudba.sk poskytla Eva Sládková z agentúry Propaganda House. Tlačovú správu sme upravili.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti