Hlavná stránka

>

Správy

>

Víťazkou šou Tvoja tvár znie povedome je Mária Čírová. Pozrite si jej premeny

Víťazkou šou Tvoja tvár znie povedome je Mária Čírová. Pozrite si jej premeny

07.11.2016 - 07:10 | redakcia

Druhá séria hudobno-zábavnej šou televízie Markíza Tvoja tvár znie povedome pozná svoju víťazku. V nedeľu 6. novembra sa ňou stala speváčka Mária Čírová. Jej finálovým vystúpením v kole, v ktorom si účinkujúci volili skladby podľa vlastného výberu, sa stala pieseň Wild Dances od ukrajinskej speváčky Ruslany.


Pesnička sa stala hitom v roku 2004, kedy sa Ruslane podarilo vďaka nej vyhrať prvé miesto v medzinárodnej súťaži Eurovision Song Contest.

"Veľmi sa teším, že som mohla byť súčasťou šou Tvoja tvár znie povedome. Musím sa priznať, že do tejto šou som vstupovala tak, že som ju nevnímala ako súťaž. Užívala som si každú jednu epizódu, každé jedno kolo, každú jednu premenu. Bolo to niečo neuveriteľné, niečo, čo už nikdy v živote nezažijem a nezažijeme," vyjadrila sa Mária Čírová bezprostredne po vyhlásení výsledkov.

Bez hereckých a tanečných skúseností

"Chcem sa poďakovať porote za milé a pozitívne hodnotenia.  Špeciálna vďaka patrí Zuzke Fialovej za jej herecký koučing, pretože do tejto šou som vstupovala s nulovými hereckými skúsenosťami. Takisto veľká vďaka Miňovi Kerešovi a jeho tímu, pretože som sem prišla taktiež s nulovými tanečnými skúsenosťami, takže sa veľmi teším zo všetkého, čo som sa tu naučila a beriem si so sebou domov obrovský batoh zážitkov. Myslím, že aj moje deti sa tešia - na mňa a tiež sa tešia, že som tu bola," poďakovala sa speváčka na záver pred televíznymi kamerami.  

Ako výherkyňa celej šou získala Mária Čírová sumu 3000 eur od Nadácie Markíza a spolu s nimi i možnosť rozhodnúť, na aké charitatívne účely a komu presne poputujú. Finančný dar sa rozhodla venovať onkologicky chorým detským pacientom. Druhé miesto v súťaži obsadil Martin Harich, ktorý vo finále spieval pieseň od U2, a tretí je herec Sveťo Malachovský, ktorý sa premenil na Richarda Müllera. Na jar tohto roka sa víťazom prvej série stal spevák Lukáš Adamec.

Vystúpenia Márie Čírovej v šou Tvoja tvár znie povedome:

1. epizóda: Pharell Williams: Happy
2. epizóda: Alicia Keys: No One
3. epizóda: Whoopi Goldberg: I Will Follow Him
4. epizóda: Pavol Hammel: Učiteľka tanca
5. epizóda: Lady Gaga: Born This Way
6. epizóda: Rihanna: We Found Love
7. epizóda: Michael Jackson (Jackson5): Rockin Robin
8. epizóda: Amy Winehouse: You Know I'm no Good
9. epizóda: Elza (Frozen): Let It Go
10. epizóda: Ruslana: Wild DancesRedakciu Hudba.sk informovala Adriana Čahojová z agentúry Soul For Show.

Foto: TV Markíza


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti