Hlavná stránka

>

Správy

>

FOTO: Maxisingel Thomasa Puskailera vykefovali The Pastels

FOTO: Maxisingel Thomasa Puskailera vykefovali The Pastels

08.12.2011 - 11:37 | redakcia

Spevák a finalista prvej série šou Česko Slovenská SuperStar Thomas Puskailer pokrstil za asistencie tanečnej skupiny The Pastels svoj debutový maxisingel. Ten by podľa jeho slov mal byť predzvesťou štúdiového albumu, ktorý sa na slovenskom trhu objaví v priebehu budúceho roka.


Maxisingel obsahujúci tri skladby - Sitting on a Cloud, By Your Side a Life is Good - do života uviedli atypickým spôsobom. V bratislavskom klube Loft! ho "vykefovali" zubnými kefkami. Samotný krst zobral Thomas Puskailer s humorom a okomentoval ho slovami: "Toto bude naozaj čisté CDčko. Ďakujem všetkým, ktorí si na ňom podieľali."

Samostatné poďakovanie pritom adresoval producentovi maxisingla, ktorým je Joe Dworniak. Ten sa Puskailerovi ozval po tom, čo počul jeho skladby. "Našiel som ho v dobe, keď som pátral po producentoch v Anglicku. On mi následne zavolal a povedal, že so mnou chce spolupracovať. Dá sa povedať, že ma naučil písať piesne," spresnil Puskailer.

Tridsaťročný spevák však trojicu skladieb dokončil až na Slovensku spoločne s Petrom Grausom, Pavlom Hubinákom, Mariánom Kachútom, Slavomírom Solovicom a Tomášom Zubákom. "Páči sa mi najmä to, že spojili môj sound s elektronikou. Podľa mňa je ten zvuk Thomasom Puskailerom," dodal.
 Thomas Puskailer (1981) sa narodil v holandskom Lichtenvoorde. Je absolventom muzikálového herectva na akadémii v Amsterdame. Účinkoval v medzinárodných produkciách muzikálov Peter Pan, Romeo a Júlia, či Horúčka sobotňajšej noci a Pomáda. Na Slovensku sa zviditeľnil v roku 2009 vďaka účasti v prvej Česko Slovenskej SuperStar. V súčasnosti vystupuje v muzikáloch Ôsmy svetadiel a Boyband.

Viac sa o Thomasovi Puskailerovi dočítate v exkluzívnom rozhovore.

Thomas Puskailer - video teaser k debutovému singlu

Fotografie z krstu pre Hudba.sk poskytla Nora Krchňáková z agentúry Propagandahouse.

--
Zdroj: SITA
Foto: Milan Krupčík


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti