Hlavná stránka

>

Správy

>

Kristína hviezdi v novom klipe Viem, lebo viem

Kristína hviezdi v novom klipe Viem, lebo viem

09.10.2012 - 12:00 | redakcia

Populárna speváčka Kristína zverejnila svoj nový klip. Doslova filmové dielo vzniklo k aktuálnemu singlu Viem, lebo viem, ktorý už znie v slovenskom éteri. Kristína si v ňom predĺžila leto. Podľa názvu jej zatiaľ posledného albumu Na slnečnej strane sveta si v sexi letných šortkách užíva život a vyváža sa v kabriolete.


Rola herečky nerobí 25-ročnej Kristíne žiaden problém. Dokázala to aj v najnovšom klipe Viem lebo viem, kde vyzerá krajšie a zvodnejšie ako kedykoľvek predtým. Šarmantná speváčka sa v ňom vozí v kabriolete Mustang, ktorý patril legendárnemu českému spevákovi Waldemarovi Matuškovi.

"S novým klipom som veľmi spokojná! Som rada, že je taký, ako som si ho predstavovala. Našou najväčšou obavou pri nakrúcaní bolo počasie. Všetko sme filmovali vonku a bez slnečného počasia by nakrúcanie stroskotalo. Našťastie nás ale slnko sprevádzalo celé dva dni. Zažili sme kopec srandy," teší sa Kristína z klipu, ktorý sa nesie v letnej atmosfére.

Kristína - Viem, lebo viem

Na tvorbu klipu si Kristína vybrala českých profesionálov Tomáša Kasalu a Michala Navrátila, ktorí majú na konte spoluprácu s Celeste Buckingham, Monikou Bagárovou či Benom Christovanom. Nakrúcalo sa dva dni pri Prahe v Tišiciach a na súkromnom letisku. Kristína v klipe zažíva letnú lásku s Petrom Dočkalom, ktorého našla v modelingovej agentúre.

"Je to príbeh dievčaťa, ktoré zažilo už viackrát sklamanie v láske. Teraz je zo všetkých trápení vyliečená, chce byť single a užívať si slobodu. Chalan, s ktorým trávi leto sa jej páči a cíti sa pri ňom dobre. Ale nepripustí si ho k telu, pretože cíti, že by sa opäť sklamala. A preto s ním zostáva len ako kamarátka," opisuje dej klipu Kristína.

Svoj aktuálny album Na slnečnej strane sveta, ktorý pre ňu pripravil autorský tandem Martin Kavulič a Kamil Peteraj, predstaví Kristína naživo najskôr na jesennom turné po Českej republike. Na budúci rok poteší koncertami aj slovenských fanúšikov.

Informácie a fotografie pre Hudba.sk poskytla Nora Krchňáková z agentúry Propaganda House.

Foto: Zdeněk Šmida


Zdielať na Facebooku

po ut st št pi so ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti