Hlavná stránka

>

Správy

>

VIDEO: VeronikaS a Kali posielajú motivačný odkaz v emotívnom klipe Sila je v nás

VIDEO: VeronikaS a Kali posielajú motivačný odkaz v emotívnom klipe Sila je v nás

10.07.2018 - 09:10 | redakcia

Jedinečná a talentovaná - takto sa raper Kali na sociálnych sieťach vyjadril na adresu speváčky Veroniky Strapkovej. Dvojica v nedeľu zverejnila svoj nový spoločný singel, ktorý dostal aj vizuálnu podobu pod dohľadom režiséra Dušana Krajčoviča.


Necelé dva roky po vydaní albumu Puzzle (2016) ohlasuje Veronika Strapková novú nahrávku, no tentokrát v podobe EP s názvom Sila je v nás, na ktorého príprave sa podieľa aj producent Emil "Esso" Smoliga. Ako prvú ochutnávku predstavuje titulnú pieseň s raperom Kalim.

"S Essom sme sa po dvoch rokoch opäť stretli v štúdiu. Keď s niekým dlho robíte, vytvorí sa akási energia. Po dvoch rokoch to bolo také emotívne a plné nápadov, tak sme začali robiť EP a som rada, že môžeme predstaviť aj vizuálne jeho titulnú skladbu. V songu Sila je v nás je kombinácia všetkého, čo mám rada na hudbe. Je rytmická, energická a je v nej doslova sila! Vždy, keď ju počujem, teraz aj vidím, cítim z nej presne takú energiu, ako keď sme zložili jej prvé noty. Sú tam nahrané živé beatboxy, a hlavne mám rada, keď má pieseň nejaký zmysel," hovorí o novinke sympatická speváčka.


"Sila je v nás je taký manifest viery v to, že máme silu niečo v našich životoch zmeniť. A Kali je presne taký človek. Našiel silu meniť svoj život. Má super ľudskú energiu a to veľmi cítim z jeho hlasu, keď rapuje. Mala som pocit, že by našiel tie správne slová a emóciu, ktorú táto skladba potrebovala. A veľmi si vážim, že to tak bolo. Že sme si sadli v tvorbe a celé to bolo naozaj organické a naozaj sme spolupracovali. Veríme, že je to v tom cítiť tú silu, ktorú sme chceli odovzdať prostredníctvom spoločnej piesne," dodáva Veronika.

V klipe účinkujú aj najbližší oboch interpretov
 
Vo videoklipe režisér Dušan Krajčovič znázornil silu aj prostredníctvom zobrazenia mocných zvierat (prílet orla, jazda na koni), či veľkej ohnivej vatry. "Chcel som, aby bolo cítiť spojenie slov 'Sila je v nás' aj vizuálne. Veronika je pre mňa veľká osobnosť, takže už len pri pohľade na nu cítiť tú silu skladby. Preto aj obsadenie nebolo o tom, aby tam boli profesionálni herci a tanečníci, ale aby to bola priateľská atmosféra," hovorí tvorca videoklipu.

Veronika Strapková, nakrúcanie klipu Sila je v nás

Osudovú vešticu si zahrala Kaliho priateľka a komparz pozostával z Veronikiných blízkych ľudí. "Nešlo nám o to, aby to bol príbehový videoklip, ale o to, aby čovek, ktorý si to pozrie, cítil energiu a tú sebamotiváciu niečo zmeniť. Vizuál nemá príbeh, ale silu. Dúfam, že sa nám to spoločne podarilo a fanúšikovia oboch umelcov si vezmú z toho to, čo im dá silu ísť vpred," dodáva Dušan Krajčovič o klipe, ktorý má za dva dni viac než 100-tisíc prehratí.

Mimochodom, keď je reč o Kalim, tak okrem tejto novinky aktuálne boduje aj so singlom Taká tá, v ktorom hosťujú Čis T a Mišo Biely. Za dva týždňe pd premiéry (24.6.), má už takmer 1,2 milióna pozretí a suverénne vládne aktuálnemu slovenskému rebríčku Youtube trending.


Informácie a fotografie redakcii Hudba.sk poskytla PR manažérka Jana Trellová. Tlačovú správu sme upravili a doplnili.

Foto: Katarína Šlesárová


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti