Hlavná stránka

>

Správy

>

VIDEO: Carmel Paradise sa pripomína americkým duetom o toxických vzťahoch

VIDEO: Carmel Paradise sa pripomína americkým duetom o toxických vzťahoch

10.08.2018 - 13:00 | redakcia

Speváčka Carmel Paradise, vlastným menom Carmel Paradise Buckingham, vydáva nový singel, ktorý je predzvesťou jej pripravovaného debutového albumu. V novinke s názvom Selfish pokračuje v línii elektronického popu a otvorene hovorí o osudových toxických vzťahoch, ktorých sa ľudia často nevedia vzdať, hoci sú nefunkčné.


Typickou črtou tvorby Carmel Paradise sú odkazy a posolstvá o medziľudských vzťahoch, ktoré si volí ako hlavné myšlienky svojich textov. Inak to nie je ani v prípade nového singla. "Selfish je o vzťahu medzi dvoma ľuďmi, ktorí sú si veľmi dobre vedomí toho, že navzájom jeden pre druhého nie sú tými pravými, že ich vzťah nie je zdravý. Napriek tomu, však cítia neodolateľné spojenie a puto a nedokážu existovať jeden bez druhého," vysvetľuje Carmel ústrednú ideu svojej najnovšej piesne.  

Singel v americkej produkcii

Po hudobnej stránke zastrešila produkciu singla mladá speváčka a producentka z amerického Nashville Krysten S. Caudle, ktorá je podpísaná aj pod Carmeliným predchádzajúcim singlom Heartbreaker. Selfish priznáva v beatoch hudobné vplyvy trapu i hip-hopu a je duetom so spevákom Jakeom Kirkhamom, ktorý si s Carmel zahral v minulosti v klipe k jej debutovému singlu Turn Me On.

Dvojica si spoločne zahrala zamilovaný pár aj v najnovšom klipe Selfish. Nakrúcali ho v marci tohto roka v americkom Nashville. Réžie sa ujal Brian Harstine, mladý talentovaný filmár, ktorého dielom bol aj speváčkin klip Turn Me On ku skladbe, ktorá zaujala z Carmelinej tvorby doposiaľ najviac a ktorú slovenské rádiá rotujú dodnes.


Len 20-ročná speváčka aktuálne žije a tvorí v Bratislave. Debutové EP Dreamgirl vydala v roku 2016 a sama ho nazýva"experimentom v žánri electronic pop s textovými a vokálnymi vplyvmi vychádzajúcimi z alt-rock a indie".

Carmel Paradise sľubuje v blízkej budúcnosti ďalšie hudobné novinky, ktoré by mali vyústiť do pripravovaného debutového albumu. Singel Selfish vychádza pod hlavičkou vydavateľstva Buckingham Entertainment Group.


Redakciu Hudba.sk informovala PR manažérka Adriana Čahojová zo Soul For Show. Tlačovú správu sme upravili. 


Foto: PR


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti