Hlavná stránka

>

Správy

>

Mladý producent Dinelo zverejnil skladbu Leave Me Now s Veronikou Strapkovou

Mladý producent Dinelo zverejnil skladbu Leave Me Now s Veronikou Strapkovou

10.08.2018 - 12:00 | redakcia

Po úspešných singloch ako This Could Be True, Never Be Young či I Dare You sa talentovaný slovenský producent, skladateľ a dídžej Dinelo pripomína ďalšou nahrávkou. Na novinke s názvom Leave Me Now spolupracoval so speváčkou Veronikou Strapkovou (VeronikaS). Skladbu predstavil spolu s farebným lyrics videom.


"Vždy som túžil nájsť pre svoju hudbu aj slovenského umelca, aby som nemusel spolupracovať len s tými zahraničnými. Keď som počul Veroniku, bolo rozhodnuté. Napísal som jej a ona odpísala. Má výnimočný hlas, ktorý sa k tej hudbe hodí. Cítil som to a teraz som rád, že som to urobil. Tým, že spolupráca prebiehala na diaľku, trvala takmer pol roka. Keď sme pieseň dokončili, cítili sme v nej letnú energiu. Aj napriek textu, ktorý až taký veselý nie je, chceli sme počkať na prázdniny a dnes je konečne vonku," hovorí Dinelo.

"Najviac sa teším, keď mám možnosť posúvať svoje hranice... Rada robím spontánne a presne takým sposobom vznikla aj táto spolupráca. Byť schopný robiť niečo iné ako obvykle je super pocit. Niekedy ma k tomu inšpiruje napríklad skvelá hudba. Presne takú mi poslal mladý talentovaný Dinelo a ja som rada, že som mohla naspievať túto peknú vec," uviedla VeronikaS o piesni, ktorá spája tanečnú energiu s nádychom melanchólie. Novinku môžete počuť aj vo vysielaní rádia Europa 2.


Redakciu Hudba.sk informoval Daniel Vereb alias Dinelo. Tlačovú správu sme upravili.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti