Hlavná stránka

>

Správy

>

Na koncerte Helena 70 vystúpi okrem Gotta, Patejdla či Sklovskej aj toto dievča

Na koncerte Helena 70 vystúpi okrem Gotta, Patejdla či Sklovskej aj toto dievča

10.10.2017 - 11:50 | redakcia

Helena Vondráčková si pri príležitosti svojich tohtoročných 70. narodenín pre slovenských fanúšikov pripravila jubilejný megakoncert v Bratislave, ktorého termín sa už nezadržateľne blíži. Mená väčšiny hostí odtajnila už dávnejšie, najnovšie však prekvapila pozvaním šesťročnej fanúšičky, ktorej video zverejnili organizátori koncertu.


Veľkolepú šou na Zimnom Štadióne Ondreja Nepelu odpáli Helena Vondráčková už o necelé dva týždne. Aktuálne sú v predaji posledné desiatky vstupeniek, scenár je takmer hotový a známe sú už všetky mená hostí, medzi ktorými nebudú chýbať Karel Gott, Vašo Patejdl, Sisa Sklovská alebo skupina Fragile.

Do zoznamu vystupujúcich však pred pár dňami pribudlo nové nečakané meno Lima... Iba šesťročná speváčka a tanečníčka z Bratislavy zverejnila za pomoci rodičov svoje video, v ktorom spieva Vondráčkovej megahit Pátá, na profil organizátora koncertu. Neušlo to pozornosti speváčkinho manažéra Martina Michala, a tak sa video dostalo až k samotnej jubilantke. A tá po zhliadnutí zareagovala doslova šokujúco pre všetkých, keď priamo na sociálnej sieti pod zverejnené video napísala: "Teším sa na to, keď si s tebou v Bratislave zaspievam Pátou. Poriadne sa priprav."

Helena Vondráčková pozvala šesťročnú fanúšičku

"Prekvapivú reakciu sme si ihneď overovali u samotnej speváčky, ktorá nám potvrdila, že sa naozaj rada stretne na pódiu s malou 'kamarátkou', takže sme už kontaktovali malú Limu a jej rodičov, nech si na 21. október večer nerobia žiadny program a že ich čakáme na zimáku v Bratislave... Jej reakcia bola typicky detsky stručná: To bude bomba!" dodala organizátorka koncertu Silvia Nemčovičová (Silvi Production).

Okrem hostí bude koncert dopĺňať tiež veľkolepá hudobná a svetelná šou, krásna výpravná scéna a množstvo efektov, ktoré z narodeninového večera urobia nezabudnuteľný zážitok. "Budeme veľa spomínať, uvidíte množstvo zaujímavých a doslova raritných spomienok a zaznejú aj hity, ktoré sme už veľmi dlho nepočuli... Samotný koncert bude mať viac ako 120 minút - ako sa na správny jubilejný megakoncert takého interpreta patrí..." dodáva Nemčovičová.

Posledné vstupenky na megakoncert Helena 70 a hostia, ktorý sa uskutoční 21. októbra na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave sú v predaji exkluzívne v sieti Predpredaj.sk.

Informácie a fotografie redakcii Hudba.sk poskytol PR manažér koncertu Ján Kakaščík. Tlačovú správu sme upravili.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti