Hlavná stránka

>

Správy

>

Anka Repková chystá veľký gospelový koncert, hviezdou bude Daniel Thomas

Anka Repková chystá veľký gospelový koncert, hviezdou bude Daniel Thomas

10.11.2017 - 12:00 | redakcia

Speváčka Anka Repková, ktorú môžete poznať z divadelných muzikálov Vlasy, Rocky Horror Show či Rebelové, je známa aj ako veľká milovníčka gospelovej hudby. Vlani zorganizovala v koncertnej sieni Klarisky v Bratislave spoločný koncert s britskou lektorkou gospelu Andreou Encinas, teraz pozvala na Slovensko ďalšiu veľkú hviezdu tohto žánra.


Aktualizácia (23.11.): Koncert sa mal pôvodne konať na rovnakom mieste ako minulý rok - v Klariskách, no presunul sa na iné miesto konania - Teatro Wüstenrot v budove Istropolisu. Termín zostáva rovnaký, nedeľa 26. novembra o 19:00.

Hosťom speváčky je tentokrát Daniel Thomas - britský spevák, skladateľ, hlasový pedagóg, producent, klávesák a zbormajster v jednej osobe. Počas svojej kariéry spieval s takými hviezdami svetovej hudby ako Mariah Carey, Cher, James Brown, Elton John, Sting, Lionel Richie, Anastacia Hozier, Leona Lewis a ďalší.

Na koncertoch Madonny, Kylie Minogue či Sama Smitha zase dirigoval spevácke zbory. Aj počas koncertu v Bratislave sa predstaví nielen ako spevák ale aj ako dirigent. Pod jeho vedením vystúpi 55-členný spevácky zbor, ktorý vznikne počas predchádzajúceho dvojdňového gospelového workshopu.


"Daniel je fantastickým spevákom a srší neuveriteľnou energiou. Som veľmi rada, že prijal moje pozvanie, a budú ho môcť spoznať a hlavne naživo zažiť aj diváci na Slovensku. Neskutočne sa teším na tento spoločný koncert! Bude to nezabudnuteľný zážitok nielen pre vás divákov, ale aj pre nás účinkujúcich," pozýva speváčka a organizátorka koncertu Anka Repková. Bude to ich prvý a jediný spoločný koncert na Slovensku. Speváčka ním nadviaže na minuloročný úspešný koncert v Klariskách s Andreou Encinas (video z vystúpenia).

Samotná organizátorka Veľkého gospelového koncertu predstaví svoju autorskú tvorbu z nového albumu Som pravdivá, ktorý aj slávnostne pokrstí. Vystúpi v sprievode sláčikových nástrojov, klavíra, gitary a rytmických nástrojov. Rovnako ako Daniel, aj Anka sa predstaví ako dirigentka. Jej gospelový zbor má názov Spievanie nás baví (viď prvé video nižšie).

Hudobným večerom bude moderátorsky sprevádzať Katarína Brychtová. Program koncertu, ktorý sa uskutoční v nedeľu 26. novembra v Klariskách v Teatro Wüstenrot v Istropolise, začína o 19:00.

Vstupenky:  Predpredaj.sk


Informácie a fotografie redakcii Hudba.sk poskytla PR manažérka Anka Olvecká. Tlačovú správu sme upravili. Viac sa dozviete na oficiálnej stránke speváčky www.ankarepkova.sk.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti