Hlavná stránka

>

Správy

>

Nový objav domácej scény Tomáš Kucuk predstavil debutový singel Bez dotyku pier

Nový objav domácej scény Tomáš Kucuk predstavil debutový singel Bez dotyku pier

10.11.2018 - 15:00 | redakcia

Tomaš Kucuk, nový objav z východného Slovenska predstavuje svoj prvý singel s názvom Bez dotyku pier. Sympatický spevák sa snaží vstúpiť na slovenskú hudobnú scénu s príjemnou popovou gitarovkou so zaujímavým textom, ktorý má potenciál zaujať poslucháčov.


Tomáš Kucuk začínal ako "chlapec z detskej izby", ktorý dostal svoju prvú gitaru ako 15-ročný a začal si brnkať svoje prvé akordy. "Dlhý čas to bol viac-menej len koníček, zlomový bod nastal až neskôr, počas môjho pôsobenia v Čine, kde ma zhodou náhod oslovili s ponukou na žive vystúpenie, ktoré malo pozitívne ohlasy. To odštartovalo proces, ktorý vyústil až k vydaniu prvého oficiálneho singla," hovorí Tomáš.


Nahrávanie skladby Bez dotyku pier prebiehalo v spolupráci so známym producentom Ondrejom Žatkuliakom v pražskom nahrávacom štúdiu Rooftop. "Samotný singel vznikal pomerne dlho vzhľadom na to, že som začínal prakticky od nuly. Nemal som ani potuchy čo všetko obnáša nahrávanie a produkcia v štúdiu, no zároveň som chcel, aby to spĺňalo určité kvalitatívne kritéria," dodáva spevák, ktorý po premiére tejto novinky už pracuje na ďalšom singli, ktorý plánuje vydať začiatkom budúceho roka.

Tomáš pochádza zo Stropkova, malého mestečka na východnom Slovensku, no momentálne žije už nejaký ten čas v Prahe, kde vznikajú nápady na jeho nové skladby. "Neustále sa snažím zdokonaľovať, tvrdo na sebe pracujem a kráčam za svojím cieľom, ktorým je skladať, hrať a spievať pre ľudí," uzatvára.

Informácie a foto pre Hudba.sk poskytol Tomáš Kucuk.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti