Hlavná stránka

>

Správy

>

Rytmus vystúpi s orchestrom dvakrát. Pre veľký záujem pridáva ďalší koncert

Rytmus vystúpi s orchestrom dvakrát. Pre veľký záujem pridáva ďalší koncert

11.09.2017 - 14:00 | redakcia

Nedávno ohlásený koncert Rytmusa so symfonickým orchestrom vyvolal množstvo skeptických a pobavených reakcií, ale vzbudil aj nemalý záujem o vstupenky. Tie sú na pôvodne ohlásený koncert už takmer vypredané, a tak organizátori pridávajú druhé vystúpenie.


Oba koncerty sa budú konať 26. decembra v bratislavskej Incheba Expo Aréne. Pridaný koncert bude vlastne prvý v poradí, keďže sa uskutoční v skoršom čase už o 16:30. Ten, ktorý bol ohlásený ešte na začiatku augusta a za mesiac sa naň vypredali takmer všetky vstupenky, je naplánovaný na 21:00. Vstupenky na oba koncerty sú len na sedenie.

"Potvrdzuje sa, že sme spravili správny krok v správnom bode mojej kariéry. Tento projekt som mal v hlave už niekoľko rokov dozadu, ale oplatilo sa byť trpezlivý. Úprimne sa z toho teším," hovorí Patrik "Rytmus" Vrbovský. "Bolo pre nás neuveriteľným zistením, aký je dopyt po tomto podujatí. Mať vypredaných 90 percent lístkov tri a pol mesiaca pred koncertom je krásny pocit. No zároveň sme si uvedomili, že jedným koncertom dopyt ľudí neuspokojíme, a preto pridávame ďalší," dodáva Marko Šebesta, riaditeľ usporiadateľskej agentúry Evency.

Koncert vyvolal na sociálnych sieťach množstvo kontroverzných reakcií, no záujem o koncert svedčí o tom, že Rytmus má fanúšikov minimálne toľko ako neprajníkov. A aj o tom, že jeho priaznivcami už dávno nie sú iba adolescenti z ulice a školských lavíc. "Ukazuje sa, že Patrikovo publikum je už dospelé a chce ho vidieť v rovine, v akej ho doteraz nepoznalo. Značná časť jeho fanúšikov sú dnes už otcovia a žijú rodinný život. Dospeli spolu s ním a chodiť na koncerty do klubov a stretávať sa s mladšou generáciou im nie je veľmi po chuti," myslí si Šebesta. 

Rytmusovu tvorbu pre tento projekt upravoval klavirista, skladateľ a aranžér Ľuboš Šrámek. Projekt bude režírovať uznávaný Pavol Hudák. Aj tieto mená podľa organizátorov sú zárukou toho, že Rytmusov špeciálny vianočný darček bude niečím, čo Slovensko ešte nezažilo. "Očakávajte neočakávateľné," dodal Marko Šebesta.

Prečítajte si: Videoklip Povolanie syn podčiarkuje Rytmusovo znechutenie z detí boháčov

Informácie a vizuály redakcii Hudba.sk poskytla Eva Sládková z agentúry Propaganda House.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti