Hlavná stránka

>

Správy

>

Alle Farben sa teší na Slovensko, na jeho hity budete tancovať už o mesiac

Alle Farben sa teší na Slovensko, na jeho hity budete tancovať už o mesiac

12.10.2017 - 09:10 | redakcia

Fanúšikovia tanečných rádiových hitov sa môžu 10. novembra tešiť na ešte intenzívnejšiu šou jedného z najúspešnejších európskych hitmakerov súčasnosti. Očakávaná bratislavská premiéra Fransa Zimmera, známeho pod pseudonymom Alle Farben, sa z Refinery Gallery posúva bližšie do mesta do klubu MMC.


Vďaka hitom ako Bad Ideas, Please Tell Rosie alebo Little Hollywood patrí Alle Farben medzi najhranejších hudobníkov súčasnosti podľa Medzinárodnej federácie hudobného priemyslu IFPI. Posledná menovaná skladba bola dokonca na Slovensku na konci septembra úplne najhranejšia a momentálne jej patrí 4. miesto. Alle Farben však "valcuje" hudobnú scénu v celej Európe a už čoskoro budeme mať jedinečnú príležitosť jeho hity nielen počuť, ale aj vidieť šou, ktorú k nim nachystá.

"Všade, kde hrám, sa snažím priniesť niečo nové, unikátne. Chcem, aby si fanúšikovia odniesli zážitok, na ktorý len tak nezabudnú. Budem rád, ak im energia, ktorú načerpajú na koncerte, vydrží ešte dlho. V mojej hudbe je cítiť rôznorodosť sveta, všetky jeho farby. Som presvedčený, že práve hudba môže spájať ľudí rôznych národov a vyznaní," hovorí Alle Farben.


Ohromná energia plná farieb a chytľavých tanečných melódií, ktorými sú charakteristické jeho vystúpenia, sa bude v Bratislave 10. novembra napokon sústrediť v menšom priestore, čo fanúšikom určite prinesie ešte väčší zážitok. Jedným z dôvodov presunutia koncertu z Refinery Gallery do komornejšieho, no ľahšie dostupného MMC je septembrová autonehoda slovenského dídžeja Mairee-ho. Ten mal byť spolu s Alle Farben najväčším ťahákom akcie (jeho najnovší singel Papapa má za necelé dva mesiace od zverejnenia už takmer 4,5 milióna prehratí na Youtube). Na akcii sa napokon Mairee kvôli náročnej liečbe určite nebude môcť predstaviť, nemeckú hviezdu však doplnia iní špičkoví slovenskí dídžeji.

"Mairee-mu želáme skoré uzdravenie a veríme, že sa čoskoro stretneme na pódiu. Zatiaľ si ale fanúšikovia môžu šou Alle Farben vychutnať v komornejšom prostredí v Majestic Music Clube na Karpatskej ulici. Alle Farben je skutočný fenomén, ktorého koncert sa nedá opísať, musíte ho zažiť. Vystúpenie tohto skvelého nemeckého muzikanta budú dopĺňať top slovenskí dídžeji. Mená ako Milan Lieskovský, EmtydeeDrahosh azda netreba predstavovať. Sú zárukou toho, že koncert bude naozaj nezabudnuteľný," pozýva Marko Šebesta z usporiadateľskej agentúry Evency. "Teším na slovenských dídžejov, ktorých si rád vypočujem a verím, že ma aj inšpirujú," dodáva samotný Alle Farben.

Vstupenky:  Predpredaj.sk


Informácie a foto redakcii Hudba.sk poskytla Eva Sládková z agentúry Propaganda House. Tlačovú správu sme upravili.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti