Hlavná stránka

>

Správy

>

NTC sa premení na francúzsky kabaret s nadčasovými piesňami Édith Piaf

NTC sa premení na francúzsky kabaret s nadčasovými piesňami Édith Piaf

12.11.2015 - 10:00 | redakcia

Ulice parížskej štvrte Montmartre ešte nikdy neboli tak blízko. Agentúra Comunique, ktorá okrem iného stojí aj za úspešnou šou Máša a medveď na ľade, prináša pod svojou značkou Vagaboond výnimočnú Piaf! The Show. Predstavenie kombinujúce divadlo a koncert sa uskutoční 13. decembra v bratislavskej Aegon Aréne NTC.


Vďaka piesňam Édith Piaf v podaní talentovanej Anne Carrere, v spojení s doposiaľ nezverejnenými zábermi zo života francúzskej hudobnej ikony premietaným na LED obrazovke, sa všetci hostia v hľadisku prenesú do bohémskej parížskej štvrte Montmartre. Nebudú chýbať známe hity ako napríklad Non, Je ne regrette rien a La Vie en Rose. Koncert má dve dejstvá, ktoré kopírujú extrémne zaujímavý a búrlivý, ale aj tragický život legendy francúzskeho šansónu. Prvá časť je venovaná časom, keď Édith Piaf vystupovala na ulici a nikto ju ešte nepoznal, druhá opisuje jej život v rokoch najväčšej slávy.

Anne Carrere je rodáčka z francúzskeho Toulouse a veľká milovníčka klasickej francúzskej hudby. Venuje sa rôznym hudobným žánrom a štýlom a je uznávanou umelkyňou. Jej hlas pripomínajúci hlas samotnej Piaf si zamilovali diváci z celého sveta. Počas koncertu budú Anne sprevádzať štyria francúzski muzikanti, hrajúci na piano, harmoniku, basu a bubny.


"Naším cieľom je, aby ľudia zabudli na to, že sú v športovej hale a cítili sa ako na divadelnom predstavení. Sme radi, že si pri príležitosti 100. výročia narodenia Édith Piaf môžeme takto pripomenúť život tejto francúzskej legendy. Veríme, že pre všetkých návštevníkov to bude silný umelecký zážitok," vyjadril sa Michal Vernarský, PR manažér agentúry Comunique.

Bratislavské predstavenie Piaf! The Show je súčasťou úspešného celosvetového turné, ktoré v súčasnosti prebieha. Celkovo sa šou s Anne Carrere predstaví až 500-krát, vo viac ako 40 krajinách sveta. Doposiaľ sa beznádejne vypredané koncerty uskutočnili napríklad v Brazílii, Švajčiarsku, Poľsku, Veľkej Británii, Argentíne, Kanade, ale aj v Spojených Štátoch, kde sa okrem iných miest Piaf! The Show predstavila aj na newyorskom Broadwayi.

Vstupenky:  Predpredaj.sk


Informácie a fotografie pre Hudba.sk poskytol Michal Vernarský z agentúry Comunigue.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti