Hlavná stránka

>

Správy

>

VIDEO: Majself a VeronikaS vítajú Valentína s úspešným singlom Tanec v daždi

VIDEO: Majself a VeronikaS vítajú Valentína s úspešným singlom Tanec v daždi

13.02.2018 - 15:00 | redakcia

Hneď na začiatku "valentínskeho" týždňa sa medzi top videá v slovenskom rebríčku Youtube trending dostala novinka od rapera Majselfa so speváčkou Veronikou Strapkovou. Momentálne je videoklip Tanec v daždi na treťom mieste a za dva dni nazbieral vyše 80-tisíc prehratí.


Jeden z najžiadanejších slovenských raperov súčasnosti Majself vydal pár dní pred sviatkom všetkých zamilovaných úplne inú skladbu, než na aké sú jeho priaznivci zvyknutí. Po hite Talizman s českým spevákom Benom Cristovaom a najosobnejšej skladbe s Kalim Žijem to pre spojil svoj rap s hlasom talentovanej speváčky Veroniky Strapkovej.

"Som rád, že VeronikaS prijala pozvanie do tejto skladby. Je jedným z najpozitívnejších ľudí, ktorých poznám z hudobnej sféry a jej nezameniteľný prejav bol v podstate jediný, ktorý som si vedel v refréne prestaviť. Som rád, že to vyšlo a skladba je na svete," teší sa Majself z účasti speváčky, ktorá momentálne hosťuje v Slovenskom dome na Olympiáde v Pchojngčchangu. 

Téma pesničky sa hodí k zajtrajšiemu sviatku sv. Valentína. "Veľa ľudí hľadá ideálny vzťah, ale pri prvých problémoch utečie preč. Väčšinou preto, že partner nebol dokonalý a vzťah dostatočne silný. Nikto ale nie je dokonalý, ani nikdy nebude a pokiaľ čakáš, že vzťah bude silný bez toho, že ho silným spravíte vy, tak je to utópia. Každý prekonaný problém je však ako další spoločný skill. A keď sa naučíš tancovať v daždi a dýchať aj keď je búrka, tak to má šancu," hovorí Majself.


Ako dodáva raper, prvotným základom hudobného podmazu bola gitara, ktorú nahral Peter Bulík u DJa Petra Panna. Následne nahrávka putovala do rúk mladého producenta Stana Hudeca, ktorý tvorí pod pseudonymom Hoodini.

Videoklip sa nakrúcal počas dvoch chladných januárových dní vo Viedni na rôznych lokalitách vrátane zábavného parku Prater. "Vybral som túto lokalitu aj preto, že vzťah je niekedy ako kolotoč, raz si hore, raz dole, ale keď ste na to dvaja, tak to viete zvládnuť," hovorí režisér klipu Dušan Krajčovič, ktorý je Majselfovým dvorným filmárom.

Majself svoj nový album predstavuje fanúšikom naživo na spoločnom turné s Kalim, ktoré tento týždeň pokračuje vystúpeniami Považskej Bystrici a Bratislave. V Ateliéri Babylon sa zároveň v piatok 16. februára uskutoční krst.

Zostávajúce slovenské termíny Kali & Majself - Andy Production Tour 2018:

15. 2. - Považská Bystrica, Športová hala
16. 2. - Bratislava, Ateliér Babylon
22. 2. - Levice, Športová hala
1. 3. - Galanta, Kultúrny dom
9. 3. - Trenčín, Posádkový klub
10. 3. - Žilina, Dom odborov
23. 3. - Košice, Spoločenský pavilón

Vstupenky:  Predpredaj.sk

Informácie a fotografie redakcii Hudba.sk poskytla PR manažérka Jana Trellová. Tlačovú správu sme upravili. Viac sa dozviete na oficiálnych stránkach www.facebook.com/Majselfwww.facebook.com/veronikastrapkovaslovakia.

Foto: Dušan Krajčovič


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti