Hlavná stránka

>

Správy

>

VIDEO: Najúchylnejší klip Katy Perry? Neuveríte, čo so sebou nechala robiť

VIDEO: Najúchylnejší klip Katy Perry? Neuveríte, čo so sebou nechala robiť

13.05.2017 - 08:00 | redakcia

Za najlepšiu popovú speváčku by ju asi označil málokto, ale Katy Perry treba uznať, že vie ako zaujať a na vrchole súčasnej pop music sa drží už pekných pár rokov. Jedným z dôvodov sú jej videoklipy, v ktorých často posúva hranice gýča a bizarnosti do extrémov. Inak tomu nie je ani v prípade jej nového singla Bon Appétit.


V dance-popovej novinke Katy Perry spieva o tom, ako je pripravená uspokojiť sexuálne chúťky svojho milého. Text je pritom postavený na množstve výrazov týkajúcich sa jedla a stolovania, ktoré sú použité v kontexte spáľňových hier. Niektoré sú tradičnejšie, iné pomerne bizarné, napr. "roztiahni ma ako bufet", "čerstvo upečená", "roztopím sa v tvojich ústach", "máš tie hladné oči", "môžeš jesť rukami, som na menu" alebo "dúfam, že máš miesto pre najlepší čerešňový koláč sveta".

Katy Perry, videoklip Bon Appétit

Ako iste tušíte, videoklip tému dvojzmyselného prepojenia jedla a sexu takmer doslovne ilustruje, a tak sme svedkami toho, ako kuchári speváčku naložia do múky, kde ju masírujú a naťahujú ako cesto, obložia ju zeleninou a varia ju v obrovskom hrnci. Počas tohto procesu, ktorý je asi tým najúchylnejším, čo sme v doterajších klipoch speváčky mohli vidieť, má aktuálne na blond odfarbená hviezda niekoľko rôznych účesov. Tým posledným s veľmi krátkymi vlasmi sa prvýkrát pochválila na Instagrame už mesiac pred zverejnením klipu.

S novým sviežim imidžom ju napokon naservírujú na stôl nejakej mafiánskej rodinke v nočnom klube, kde sa nachádzajú aj hosťujúci raperi Migos. Krvavé jatky sa však nekonajú, keďže jedlo zrazu začne tancovať okolo tyče, kým kuchári z ničoho nič zviazaným hosťom zaväzujú oči a čo s nimi robia ďalej si môžeme len domýšľať. Na záver si tak môže samotná speváčka vychutnať svoj obľúbený koláč obložený kúskami ľudského tela. Dobrú chuť!


Videoklip zverejnila len pred pár hodinami a už má viac ako šesť miliónov prehratí. Po hite Chained to the Rhythm ide o druhý singel z jej pripravovanej piatej štúdiovky, ktorej názov ani termín vydania zatiaľ nie sú známe.

PS: Ak ste sem zavítali nejakou nešťastnou náhodou alebo neuváženým kliknutím a chcete si napraviť chuť niečím vkusnejším a menej prvoplánovým, skúste dať šancu novým videoklipom od kapiel alt-J a Fleet Foxes. Oba sú skvelé, vizuálne aj hudobne. Plánujeme ich zaradiť do zajtrajšieho výberu noviniek, no prečo dobrú hudbu nespropagovať aj v "clickbait" článku...


Text: Hudba.sk
Foto: Youtube


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti