Hlavná stránka

>

Správy

>

Justin Bieber a Ariana Grande v tom idú spolu. Pozrite si ich videoklip z karantény

Justin Bieber a Ariana Grande v tom idú spolu. Pozrite si ich videoklip z karantény

13.05.2020 - 13:30 | Dušan Marko

Fanúšikovské základne Ariany Grande a Justina Biebera mali k sebe vždy pomerne blízko. Obaja hudobníci majú 26 rokov a do dnešného dňa vydali päť štúdiových albumov. Napriek tomu, že dvojicu spája dlhoročné priateľstvo a niekoľkokrát sa stretli na jednom pódiu, spoločná skladba v ich diskografii chýbala. To sa zmenilo práve počas pandémie a karantény.


Justin Bieber tento rok odštartoval vo veľkom štýle. Týždeň po Novom roku vydal singel Yummy, ktorým spropagoval dokumentárnu sériu na Youtube a presne na Valentína nasledovalo vydanie albumu Changes. Ten chcel podporiť veľkým turné, ktoré malo odštartovať už tento týždeň (14.5.) v americkom Seattli. Kvôli pandémii koronavírusu sa tak z pochopiteľných dôvodov nestane. Spevák zatiaľ náhradné termíny svojich koncertov neoznámil, no fanúšikov ubezpečil, že žiaden z koncertov zrušený nebude.

Všetky pracovné aktivity musela stopnúť aj Ariana Grande. Možno práve vďaka tomu sme sa fanúšikovia oboch hviezd konečne dočkali toho, že si spolu s kanadským spevákom našli čas na to, aby nahrali spoločnú skladbu Stuck with U. V roku 2015 sa síce Ariana objavila na Bieberovom remixe piesne What Do You Mean, no plnohodnotný duet tejto dvojice prišiel až teraz.


Justina a Arianu pri tvorbe piesne inšpirovala práve aktuálna situácia, ktorá nás všetkých spojila v boji proti koronavírusu. Celý výťažok z predaja a streamov skladby Stuck with U poputuje do nadácie First Responders Children's Foundation. Tá peniaze využije na podporu štúdia detí z oblastí najviac postihnutých pandémiou.

Aj v prípade videoklipu dvojica situáciu využila vo svoj prospech. Obaja sú známi tým, že sa svoje privátne životy v posledných rokoch snažia chrániť pred pohľadmi novinárov a verejnosti. Vo videu však fanúšikov pozvali nahliadnuť do ich súkromia prostredníctvom domácich záberov a ukázali, ako so svojimi blízkymi trávia dni v domácej karanténe. 

Kým speváčka si vo väčšine záberov užíva spoločnosť svojho psa, Justin takmer všetky scény venoval chvíľam so svojou manželkou, modelkou Hailey Bieber (rod. Baldwin). Zvyšok videa dopĺňajú zábery fanúšikov oboch interpretov, môžete však zhliadnuť aj známe tváre šoubiznisu, ako sú Ashton Kutcher, Mila Kunis, Demi Lovato, Jaden Smith, Kylie Jenner, Kendall Jenner či Gwyneth Paltrow. Najväčší rozruch zrejme vzbudí záverečná scéna, ktorou Ariana Grande potvrdila svoj vzťah s realitným maklérom Daltonom Gomezom.

Oficiálnu verziu klipu neskôr doplnila verzia venovaná všetkým matkám, ktorú Justin zverejnil pri príležitosti Dňa matiek, a tiež verzia z "maturitného plesu", ktorú tvoria známe filmové scény.


Autor: Dušan Marko
Foto: koláž Hudba.sk


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti