Hlavná stránka

>

Správy

>

Karel Gott chystá exkluzívny koncert v Bratislave. V januári zaspieva na "zimáku"

Karel Gott chystá exkluzívny koncert v Bratislave. V januári zaspieva na "zimáku"

13.09.2017 - 12:00 | redakcia

Ikona českej populárnej hudby neprestáva prekvapovať a tešiť svojich fanúšikov. Po júnovom vystúpení na Topfeste sa na Slovensko opäť vráti v januári budúceho roka a ponúkne veľkolepý koncert s netradičným názvom: Karel Gott má koncert "Pošli to dál".


Po úspešnom zvládnutí ťažkej choroby, príprave muzikálu Čas ruží, návrate na koncertné pódiá, veľkolepej výstave o jeho živote Gott My Life a skvelom koncerte na Topfeste v Piešťanoch je tu to najlepšie, čo môžu jeho fanúšikovia dostať: samostatný koncert plný hostí a prvotriedneho pódiového spracovania, aké si najväčší hlas strednej Európy určite zaslúži.

Uskutoční sa 25. januára 2018 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. 41-násobný držitel ocenenia Zlatý Slávik vystúpi v doprovode dvornej skupiny Boom! Band a ďalších zaujímavých hudobníkov a spevákov, ktorých mená však zatiaľ ostávajú prekvapením.


"Kto iný ako Karel Gott si zaslúži veľkolepý koncert so všetkým, čo k tomu patrí: prvotriedna svetelná technika, veľkolepé LED obrazovky  a projekcie, ten najkvalitnejší zvuk, aký je momentálne možný a najväčšia hala, aká je u nás k dispozícii - to všetko by sme radi namiešali s najväčšími hitmi maestra a jeho skvelými hosťami. A keďže pán Gott bude osobne pri tvorbe konceptu celého koncertu, myslím, že to bude jeho najväčšia pódiová šou posledných rokov," prezrádza organizátorka Silvia Nemčovičová.

Exkluzivitu januárovému koncertu pridáva tiež skutočnosť, že v pláne momentálne nie sú žiadne veľké majstrove samostatné koncerty na Slovensku. Aj preto Karel Gott chce, aby sa informácia o koncerte čo najviac šírila medzi jeho priaznivcami. "Dlho som rozmýšľal nad tým, ako o januárovom koncerte v Bratislave povedať čo najväčšiemu počtu fanúšikov tak, aby som pri tom použil čo najmenej slov. A napadá mi jediné - pošli to dál," vysvetľuje netypický názov koncertu.

Vstupenky na bratislavský koncert Karla Gotta sa začnú predávať už budúcu stredu 20. septembra exkluzívne v sieti Predpredaj.sk.

Mohlo by vás zaujímať:

No Name zverejnili očakávaný duet s Karlom Gottom. Pozrite si videoklip


Informácie a foto redakcii Hudba.sk poskytol PR manažér koncertu Ján Kakaščík.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti