Hlavná stránka

>

Správy

>

Martin Burlas prichádza s novým albumom Angststiftung - Trauma

Martin Burlas prichádza s novým albumom Angststiftung - Trauma

13.11.2019 - 13:00 | redakcia

Slovenský skladateľ a hudobník Martin Burlas prežíva intenzívne tvorivé obdobie. V týchto dňoch vydáva už svoj štvrtý album pod značkou vydavateľstva Real Music House.


Martin Burlas vydal začiatkom tohto roka nahrávku Teror a teraz prichádza s novou kolekciou introspektívnych a atmosférických inštrumentálnych kompozícií. Album s názvom Trauma však nevydáva pod svojím menom, ale pod názvom projektu Angststiftung, pri ktorého premiére na októbrovom koncerte v .klube pod lampou ho sprevádzala Eva Šušková.

Na nahrávke však jej hlas počuť nebudete. Jediným hosťom je bývalý Burlasov spoluhráč z kapely Ospalý pohyb Daniel Baláž, ktorý podľa bookletu prispel do troch skladieb. O mastering sa postarali Martin Sillay a Robert Pospiš z Real Music House. Samotný autor novinku charakterizuje slovami: "Všetky vaše traumy z minulosti a obavy do budúcnosti - nový album prináša obraz rozkladu všetkého okolo nás sprevádzaného poslednými lúčmi slnka a unavenými pohľadmi na zanikajúci svet."


Album Angststiftung - Trauma vychádza vo vydavateľstve Real Music House. Vydanie nahrávky podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia.

Vypočujte si celú nahrávku na Deezeri:Informácie a foto redakcii Hudba.sk poskytol Robert Pospiš z Real Music House. Tlačovú správu sme upravili a doplnili.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti