Hlavná stránka

>

Správy

>

Lukáš Adamec chystá koncerty Tancuj mi. Predstaví novinky aj spojenia s hosťami

Lukáš Adamec chystá koncerty Tancuj mi. Predstaví novinky aj spojenia s hosťami

13.12.2018 - 14:30 | redakcia

Spevák Lukáš Adamec aktuálne zažíva najúspešnejšie obdobie svojej sólovej kariéry. Celé to odštartoval vlaňajší nečakane veľký úspech singla Horúca láska, ktorý sa stal jedným z najväčších domácich hitov roka 2017. Odvtedy spevák vydal niekoľko ďalších zaujímavých klipov k piesňam z jeho eponymného debutu a odohral množstvo koncertov.


Ten najbližší ho čaká už zajtra, kedy sa predstaví ako hosť skupiny IMT Smile v košickej Steel aréne. Bude to preňho nepochybne veľkolepý záver koncertného roka, no Lukáš Adamec už teraz fanúšikov pozýva na vlastnú šou s názvom Tancuj mi. Na dvoch špeciálnych koncertoch v Košiciach a Bratislave predstaví na jar budúceho roka zvuk svojho druhého albumu, na ktorom v posledných týždňoch usilovne pracuje.

Košický koncert sa uskutoční 22. marca v Kulturparku a bratislavský 6. apríla v Ateliéri Babylon. Fanúšikovia sa v podaní prvého slovenského víťaza Česko Slovenskej SuperStar a jeho kapely môžu tešiť aj na nové prevedenie skladieb z jeho prvej štúdiovky. "Pripravujeme nové koncertné verzie skladieb, ktoré už fanúšikovia dobre poznajú a na našich vystúpeniach spievajú s nami. Pesničky ako Horúca láskaKeď ma raz odsúdiaDýchaj či Búrka osviežia aj vokalistky, ktoré sme na túto hudobnú udalosť prizvali," prezradil spevák.


31-ročný spevák ponúkne svojmu publiku aj zaujímavé hudobné prepojenia s hosťami. "Poslednú dobu som absolvoval niekoľko hosťovaní so slovenskými špičkovými hudobníkmi i kapelami. Bolo pre mňa veľkou cťou zaspievať si s Ivanom Táslerom a jeho IMT Smile, Čekym či Martinom Valihorom a mnohými ďalšími. Tá atmosféra bola úžasná a inšpirovalo ma to natoľko, že som sa rozhodol aj mojim fanúšikom ponúknuť možnosť zažiť prepojenie rôznych hudobných vplyvov a talentu," vysvetľuje Lukáš Adamec prečo sa rozhodol na koncerty pozvať aj hostí. 

Na ich mená však fanúšikovia ešte budú musieť počkať. Zrejme ich zverejní až po Novom roku, kedy má v pláne predstaviť aj novú pesničku s videoklipom. Podľa vlastných slov v novinke spolu s jeho spoluhráčmi opäť ukážu "kus toho nášho kapelného a zároveň slovenského temperamentu".

Koncerty Lukáš Adamec a hostia - Tancuj mi:

22. 3. 2019 - Košice, Kulturpark
6. 4. 2019 - Bratislava, Ateliér Babylon

Vstupenky:  Predpredaj.sk


Informácie a fotografie redakcii Hudba.sk poskytla PR manažérka Lukáša Adamca Janka Marczellová. Tlačovú správu sme upravili.

Foto: Stana Topoľská


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti