Hlavná stránka

>

Správy

>

Paľo Habera & Team po dlhom zvažovaní pridávajú ďalší koncert v Bratislave

Paľo Habera & Team po dlhom zvažovaní pridávajú ďalší koncert v Bratislave

14.08.2019 - 09:00 | redakcia

Päť slovenských miest už začiatkom leta zažilo jedinečnú atmosféru a skvelé výkony Paľa Haberu a skupiny Team na ich tohtoročnom turné. Na koncert v hlavnom meste si ale musia fanúšikovia počkať až do novembra. A, že sa nevedia dočkať, o tom svedčí fakt, že sa lístky vypredali viac ako päť mesiacov vopred. Kapela tak pridáva ešte jedno vystúpenie.


Chcem to zažiť ešte raz - doslova prorocký názov má v prípade bratislavského koncertu šnúry Habera & Team Tour 2019 najnovší tohtoročný song od Paľa Haberu, ktorý nechýba ani v playliste na tejto šnúre. Po tom, čo sa už v júni vypredal ich koncert, naplánovaný na sobotu 9. novembra na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave, nastalo zvažovanie o tom, či pridať alebo nepridať ďalší. Nakoniec sa skupina rozhodla vypočuť prosby svojich fanúšikov a pridáva koncert, ktorý bude na rovnakom mieste v nedeľu 10. novembra.

"Nebolo to ľahké rozhodnutie súhlasiť s ďalším pridaným koncertom turné. Áno, každého interpreta musí potešiť, keď je o jeho tvorbu záujem a info, že je zimák v Bratislave vypredaný päť mesiacov pred koncertom, je v našich končinách nie každodenná záležitosť, no určite by mi ten jeden koncert stačil. Rozhodujúci bol nakoniec záujem fanúšikov - len to ma presvedčilo, pretože si ich vážime a keďže nehráme až tak často a už sa nachádzame v pokročilejšom veku života, ktovie či a koľkokrát nás ešte budú môcť vidieť hrať. Takže sa teším a určite si to všetci užijeme," prezradil Paľo Habera.

O tom, že to bolo správne rozhodnutie, svedčí už viac ako 2000 predaných vstupeniek na pridaný koncert, pričom ich predaj bol spustený doslova len pred pár dňami. Pozitívna energia z letnej časti turné teda ešte nevyprchala, a to je skvelá správa pre všetkých fanúšikov, ktorí ešte nestihli žiadny z koncertov alebo by to "chceli zažiť ešte raz".


Zostávajúce koncerty Habera & Team 2019 Tour:

9. 11. - Bratislava, Zimný štadión Ondreja Nepelu
10. 11. - Bratislava, Zimný štadión Ondreja Nepelu

Vstupenky:  

Informácie a foto redakcii Hudba.sk poskytla Xénia Ujová z Predpredaj.sk.


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti