Hlavná stránka

>

Správy

>

Sexepíl v štýle 90. rokov: Papyllon v novom klipe kosia trávu aj strihajú plot

Sexepíl v štýle 90. rokov: Papyllon v novom klipe kosia trávu aj strihajú plot

14.09.2020 - 11:00 | redakcia

Prešovská kapela Papyllon vydáva po úspešných singloch What About Tonight a All The Time ďalšiu novinku s názvom Forever. Potvrdzuje ňou nový zvuk a smerovanie svojej ďalšej tvorby. Singel má aj zaujímavý vizuál v podobe retro videoklipu v štýle 90. rokov.


Aj keď sa Papyllon po nadviazaní spolupráce s holandským vydavateľstvom Tcbyml uberajú skôr popovejším smerom, nestrácajú nič na kvalite ako po hudobnej, tak po textovej stránke. Dôkazom sú aj predchádzajúce dva single, ktoré mohli fanúšikovia počuť v éteri rádií po celom svete, od slovenských až po izraelské. Týmto spôsobom sa Papyllon snažia dostať do širšieho povedomia, navyše, neslovensky znejúcou tvorbou majú veľké šance uspieť práve u zahraničného publika. Snahou preraziť za našimi hranicami sa členovia kapely netaja, dôkazom je aj najnovší singel, ktorý hovorí o tom, aké náročné je niekedy vytrvať na ceste za svojimi snami.


"Forever prináša veselý, tanečný a nostalgický inštrumentálny vibe, ktorý sa prelína so sebareflexívnym, miestami až ironicky ladeným textom, ktorý analógiou o ceste kapely za slávou hovorí o dôležitosti nasledovania našich túžob a snov, aj keď samotná cesta za nimi vie byť niekedy bolestivá a často trvá v našom ponímaní celú večnosť," – opisuje singel frontman kapely Bohuš Hajduch.

Že ide o takmer intímnu záležitosť potvrdzuje aj fakt, že tentokrát Papyllon stavili výlučne na svoj potenciál. Forever nahrali a produkovali bez externej spolupráce, narozdiel od dvoch už spomínaných predchádzajúcich singlov. Forever sa von dostáva spolu so sviežim a nápaditým klipom. Retro atmosféru, ale najmä príťažlivý vizuál v štýle 90. rokov priviedli do života kreatívci z produkčnej spoločnosti Coolright.

Informácie a foto redakcii Hudba.sk poskytol Lukáš Lacko, člen kapely Papyllon. Autorkou správy, ktorej text sme upravili je Eva Peknušiaková. 

Foto: Marek Krajňák


Zdielať na Facebooku

blog comments powered by Disqus
po ut st št pi so ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Najčítanejšie

Disqus

Najpopulárnejší hudobní interpreti